logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
66
13
70

Dziennikarz outuje Andrzeja Piasecznego

Śmiejesz się społeczności w twarz

Dodano: 16.11.2017, Aktualizacja: 16.11.2017

"Piasku, nie wiem czy to efekty nadużyć alkoholu, o których opowiadałeś ostatnio w kolorowej prasie, czy skrajna ignorancja, ale chciałbym bardzo, żebyś jednak siedział cicho w swojej szafie i nie wychylał się z mądrościami pokroju tych, którymi ostatnio nas obdarowałeś" - napisał na Facebooku Piotr Grabarczyk, ujawniony bloger i dziennikarz. Jego słowa to reakcja na wywiad Andrzeja Piasecznego, w którym mówił m.in. o byciu dumnym z tego, że wierzy w Boga.

Przypomnijmy, że wczoraj donosiliśmy o wypowiedzi Andrzeja Piasecznego dla "Gazety Krakowskiej": "Jeśli wierzysz w Boga i masz w sobie potrzebę wyznawania tego publicznie, to nie musisz się tego wstydzić. A tytuł tej piosenki jest przewrotny. W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni (po angielsku: pride), organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga" - mówił Piasek w rozmowie z gazetą.
ZOBACZ TEŻ Piasek: "jestem dumny z tego, że wierzę w Boga" Artysta o "wymachiwaniu flagami"

Nasza informacja wywołała gorącą dyskusję wśród internautów. Oburzyła za to Piotra Grabarczyka, dziennikarza i blogera, który na swoim publicznym profilu na Facebooku, skierował do artysty kilka ostrych słów.

"Społeczność LGBT "wymachuje flagami" dlatego, że jest zbyt wiele takich ludzi jak Ty, którzy swoją postawą i wypowiedziami mówią jasno, że swojej orientacji należy się wstydzić. Machają nimi też do dzieciaków, które są codziennie z tego powodu szykanowane i to przez tych z Twoim Bogiem na ustach. Machają, żeby zobaczyły, że to jest okej. Że bycie sobą to nie powód do chowania się ze wstydu. Ciebie niewiele to interesuje, bo Twoim największym zmartwieniem jest to, że gdybyś miał w końcu odwagę powiedzieć kim jesteś, nie tak jak X lat temu pozując w "Vivie!" z udawaną narzeczoną i jej dzieckiem, to istnieje ryzyko, że zarobiłbyś w rok nie milion, a np. pół. Za każdym razem, gdy widzę Cię w Glamie albo wyrywasz na Facebooku chłopaka, z którym akurat się umawiałem, mam wrażenie, że śmiejesz się całej społeczności w twarz" - czytamy m.in. we wpisie Grabarczyka.(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (70)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Kasiek   dodane przez Facebooka Dzisiaj 23:24
jeden z bardziej drażniących hipokrytów naszego show biznesu...
Łukasz   dodane przez Facebooka Dzisiaj 21:10
Pan Piasek ma za mało seksu, zdaje się.
Jarek   dodane przez Facebooka Dzisiaj 18:07
Ale jak bedzie mowil inaczej to nie zaspiewa koled w TVP :)
Justyna   dodane przez Facebooka Dzisiaj 15:16
Nie podoba mi sie w naszej spolecznosci to obnoszenie sie z orientacja i robienie rzeczy „na pokaz”.
Hubert   dodane przez Facebooka Dzisiaj 14:43
Wydaje mi się, że ma trochę racji. Niektóre działania organizacji LGBT naprawdę szkodzą np. te głupie parady równości. W ten sposób nic nie wywalczymy, ludzie denerwują się, gdy takie marsze widzą. Jeśli np. chcemy związków partnerskich to można złożyć obywatelski projekt w sejmie, a nie krzyczeć o nie trzymając tęczowe flagi na paradzie, bo to nic nie da. I denerwuje mnie, że niektórzy chcą adopcji dzieci przez pary LGBT, choć w polskim prawie nie ma nawet zagwarantowej pełnej ochrony prawnej przed dyskryminacją, a ci od razu chcą wszystkiego. Społeczeństwo polskie nie jest jeszcze w pełni oswojone ze środowiskiem LGBT i trzeba powoli, stopniowo przekonać ludzi, a takie działania tylko szkodzą. Jest wiele osób, które mówią, że nic nie mają do gejów i lesbijek, ale wkurzają ich te "ped****** marsze"...
Maciej   dodane przez Facebooka Dzisiaj 14:29
Przecież to zwykła chorągiewka..
Adrian   dodane przez Facebooka Dzisiaj 14:25
Piasek znów niestety pokazał swoją obłudę, zakłamanie, hipokryzję i dwulicowość i to już kolejny raz kiedy udowadnia jakim on jest wyjątkowo roszczeniowym człowiekiem, w którym wyzwala ta negatywna zawiść, oburza się na każdym kroku gdy widzi ukazujące swe uczucia pary homoseksualne i jego kompleksy świadczą o tym, że jest kompletnie zarozumiałym człowiekiem... Czy on nie rozumie tego, że droga przez akceptację wiedzie się przez rewolucje społeczne? Czy on naprawdę nie rozumie tego, że kobiety wywalczyły sobie prawa wyborcze i prawo do decydowania o swoim życiu na drodze pokojowej rewolucji? Czy on naprawdę nie rozumie tego, że geje i lesbijki wywalczyły sobie prawo do małżeństw i adopcji dzieci na drodze pokojowej rewolucji? Czy on naprawdę nie rozumie tego, że czarnoskóra ludność Stanów Zjednoczonych zniesienie segregacji rasowej wywalczyła dzięki pokojowej rewolucji? Widzę, że on nie ma żadnego pojęcia o historii, nie czytał dokładnie artykułów i książek o nowych ruchach społecznych i tym jak toczyła się walka o równouprawnienie tychże grup społecznych i ręcę i nogi opadają jak patrzę na to ile w ludziach jest tej zawiści i negatywnej zazdrości tylko dlatego, że ktoś jest inny, potrzebuje akceptacji i zasługuje na taki sam szacunek i zrozumienie...
Damian   dodane przez Facebooka Dzisiaj 14:20
A kto by tam słuchał co Żwirek ma do powieszenia.
Michał   dodane przez Facebooka Dzisiaj 14:16
Bardzo dokładnie nazwał. Poza tym, jakie są dobrodziejstwa obracania się w tym środowisku?
Pawel   dodane przez Facebooka Dzisiaj 13:54
Czysta obluda.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dziennikarz outuje Andrzeja Piasecznego Fot. za: facebook.com/Andrzej-Piasecznyoficjalny-profil-221864754495390
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku