logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
15
0
2

Co słychać u polskich youtuberów LGBT?

KaDo rozmawiają z Anną Grodzką i marszowe relacje

Dodano: 19.10.2017, Aktualizacja: 19.10.2017

Anna Grodzka u KaDo, wrocławski Marsz Równości oczami Piotra i Pawła oraz Grega i Sylwestra, Zuch Dziewuchy w Toronto i Jakub Król o... życiu.

Kolejna odsłona rozmów KaDo,tym razem z Anną Grodzką. Dużo wiedzy o sytuacji osób transpłciowych w Polsce, bardzo fajna rozmowa, polecamy! I super znowu posłuchać Ani :)Zuch Dziewuchy w Toronto.Piotr i Paweł na Marszu Równości we Wrocławiu i wspominkowo na trzecią rocznicę.

Na Marszu we Wrocławiu byli także Greg i Sylwester. Zobaczcie to wydarzenie i ich oczami.Panowie widzieli także w Londynie film LGBT, który już zajawialiśmy, "Call me by your name". Jak się podobało?A co u Jakuba Króla? Tym razem mniej o makijażu a więcej o życiu i... związku.Piszecie? Nagrywacie filmy? Macie swój kanał na YouTube? 
Jeżeli tak - dajcie nam znać, chętnie Was u nas pokażemy. 
A jeżeli nie - może najwyższy czas zacząć?

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Zagubionawzyciu (21) Radom 20.10.2017 10:02
milioogo92:
Ten Król w tych włosach wygląda paskudnie, a głos ma jak jakaś zauroczona pizda... Nie wytrzymałem nawet 15 sekund tego filmiku
BoyPol:
Ja tam go ogólnie lubię, ale nie jestem w stanie wytrzymać jego koszmarnej wymowy... Jakby poszedł do logopedy to byłoby naprawdę spoko.


Nic do niego nie mam. Widziałam parę jego filmów i najbardziej mi się podobał film o anoreksji... Jestem wybredna co do yt i wolę ludzi którzy opowiadają o czymś a nie ciągle o makijażu i makijażu. Jeśli pojawi się coś od niego ciekawego z chęcią obejrzę ale jak narazie niestety nic wartego uwagi.... a szkoda bo spoko gościu
BoyPol (?) 19.10.2017 18:58
Ja tam go ogólnie lubię, ale nie jestem w stanie wytrzymać jego koszmarnej wymowy... Jakby poszedł do logopedy to byłoby naprawdę spoko.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Co słychać u polskich youtuberów LGBT? Fot. za: facebook.com/gregisylwester
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku