logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
71
1
0

Czy Brandon Flynn, gwiazdor "13 powodów", właśnie się ujawnił?

Równość wymaga odwagi

Dodano: 20.09.2017, Aktualizacja: 20.09.2017

Jedna z gwiazd serialu Netflixa, "Trzynaście powodów", Brandon Flynn, jeżeli nie ujawnił się jako osoba homoseksualna, to na pewno jako sojusznik społeczności LGBT. Zrobił to w mediach społecznościowych jako odpowiedź na napis "vote no" na niebie w kontekście głosowania nad równością małżeńską w Australii. We wzruszającym wpisie napisał: "zbyt wielu ludzi nie ma jaj, by walczyć o to, co jest słuszne".

Aktor, który wcielił się w rolę Justina Foleya w serialu "Trzynaście powodów" od samego początku igrał z fanami. Teraz - koniec żartów, Brandon bierze się na poważnie za bycie aktywistą i mówi: "Wielu moich przyjaciół wyrzucono z domów, kazano siedzieć w szafie, bito, ośmieszano (...). Teraz boicie się, że jeśli zagłosujemy za równością, nie będziecie mogli pokazywać swojej nienawiści do Nas. Pieprzyć to".

Brandon nie ujawnił się bezpośrednio. Nigdzie nie napisał, że jest gejem, ale utożsamił się ze społecznością LGBT:

"Boimy się całe życie, wszystko przez stygmatyzję ustanowioną dokładnie przez tych samych ludzi, którzy na niebie umieścili napis "głosuj przeciwko". Walczymy, jesteśmy dzielni pomimo strachu (...) Równość wymaga odwagi, i to mnie martwi, że zbyt wielu ludzi nie ma jaj, by walczyć o to, co jest słuszne".

Just saw the "vote no" message in the sky, looming over Sydney. Thank you for raising money and hiring on a plane to write your lack of support amongst the clouds. I hope your hate and lack of understanding fades, just like those words will. Too many of my friends have been kicked out of their homes, kept in the closet, beat up, killed, ridiculed by church and state, institutionalized... and you are scared that if we vote YES, you won't be able to show your hate for Us. Fuck that. We've been scared shitless our whole lives thanks to all the stigmas that surround Us, stigmas that were set in place by the same kind of people who flew that plane over Sydney. We've fought, we've come out bravely even in our fear, and you wrote a message in the sky because you're scared. Equality takes courage, it worries me that too many people in this world lack the balls to stand up for what is right. #fuckhate

Post udostępniony przez Brandon Flynn (@flynnagin11)


Przez całe wakacje, Brandon umieszczał dwuznaczne posty na Facebooku z kolegą z planu - Milesem Heizerem. A nawet wystąpili razem w krótkometrażowym filmie, "Home Movies":Życzymy sobie kolejnych coming outów. Nawet jeśli Brandon nie jest gejem, to i tak potrzebujemy takich sojuszników!


(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czy Brandon Flynn, gwiazdor "13 powodów", właśnie się ujawnił? Fot. Instagram, za: https://www.instagram.com/flynnagin11/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku