logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
30
3
0

Tatusiowie i ich małe (żywe) Tamagotchi

Ojcostwo z dystansem

Dodano: 11.09.2017, Aktualizacja: 12.09.2017

David Bledin i Bart Rosenthal są youtuberami i w lipcu zostali ojcami. Sloane urodziła surogatka, a panowie nie mogą się nacieszyć małą. W tytule do swojego pierwszego wideo z córeczką napisali "nasze małe żywe Tamagotchi". Ojcowie urzekają, a dziewczynka jest urocza. Sami popatrzcie!

Po 2,5 roku załatwiania formalności, spełnianiu kolejnych kryteriów, procedur medycznych, nadziei i marzeń - stało się, David i Bart zostali ojcami. Youtuberzy nagrali wspólnie klip, w którym witają się ze swoją córeczką, Sloane:Ważne jest, że nie chcą wykorzystać jej do autopromocji, dlatego (jak sami wyraźnie to zaznaczają) nie chcą, by zbyt często była w ich filmikach. Czy to się uda? Może być ciężko, biorąc pod uwagę uczucie, jakim obdarzyli tę małą istotę. Póki co idzie dobrze i Sloane wzięła udział tylko w jednym nagraniu. 

David prowadzi pamiętnik, w którym co dnia zapisuje: "kolejny dzień z naszym małym żywym Tamagotchi!". Od pewnego czasu, a dokładnie od 23 lipca, kiedy na świat przyszła ich córeczka, stała się ona pępkiem ich świata. Dlatego dzielą z innymi wiedzą o tym jak to jest być ojcem. A dokładnie, np. jak lecieć samolotem z czterodniowym dzieckiem:O tym jak przeżyć pierwszy miesiąc z noworodkiem:Czy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego rodzina, jaką stworzyli, jest tak bardzo obrzydliwa... (ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Tatusiowie i ich małe (żywe) Tamagotchi Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku