logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
34
1
4

Nadchodzi huragan Bianca

Filmowe wakacje

Dodano: 21.07.2017, Aktualizacja: 21.07.2017

Dla tych, którzy mają wakacje, albo się urlopują i pogoda nie dopisuje - przygotowaliśmy nową, filmowo-wakacyjną serię. Co i gdzie można obejrzeć legalnie? Co warto i dlaczego? Dziś kilka słów o komedii, która u nas przeszła trochę bez echa, a naszym zdaniem szkoda...Bo można ją obejrzeć na Netfliksie.

Mowa o "Hurricane Bianca". To lekka, queerowa komedia, z niewybrednym humorem i jedną z największych gwiazd programu "RuPaul's Drag Race" na pierwszym planie, czyli Bianką Del Rio.Kim jest Bianca Del Rio? To Roy Haylock, komik, aktor, stand-uper i... projektant kostiumów. Sam mówi o sobie, że jest komikiem, który obraża wszystko i wszystkich. Od najmłodszych lat interesował się projektowaniem kostiumów - za co był nawet nagradzany. Jako drag queen występuje już od drugiej połowy lat 90., początkowo w Nowym Orleanie, po huraganie Katrina przeniósł się do Nowego Jorku - już jako Bianca Del Rio. To tu narodziła się przyjaźń z inną drag queen, Lady Bunny, tu Haylock z powodzeniem rozwijał...   ( Pozostało znaków: 2880 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199819   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku