logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
27
0
3

Filmowe wakacje z nowym OUTFILM.PL

7 filmów LGBT na lato

Dodano: 12.07.2017, Aktualizacja: 14.07.2017

Dla tych co mają wakacje, albo się urlopują i pogoda nie dopisuje - przygotowaliśmy nową, filmowo-wakacyjną serię. Co i gdzie można obejrzeć legalnie? Co warto i dlaczego? Zaczynamy od nowej odsłony serwisu OUTFILM.PL, gdzie znajdziecie masę idealnych na wakacje filmów! Dziś proponujemy 7. Trochę komediowo, trochę romantycznie, ale też klasycznie.

Od niedawna OUTFILM.PL działa w nowej odsłonie: przyjaznej urządzeniom mobilnym, bezpieczniejszej, z prostszymi sposobami płatności i nowym, wygodniejszym odtwarzaczem. Najlepiej samemu od razu przetestować - na przykład na poniższych, wakacyjnych filmach!MINE VAGANTI. O MIŁOŚCI I MAKARONACHWłochy, jedzenie i zderzenie dwóch światów: postępowego i konserwatywnego. Do tego piękni mężczyźni, humor sytuacyjny, plaża i jeszcze więcej jedzenia. "Mine Vaganti" to idealna komedia na wakacje: przyjemna, ale też pozostawiająca to miłe i ciepłe uczucie na serduchu. Kto jeszcze nie widział - niech koniecznie nadrobi! I warto pamiętać, że to film Ferzana Özpeteka, który już zapisał się w queerowej kinematografii kilkoma ciekawymi tytułami.Recenzja na QUEER.PLDZIKIE KOTYTen internetowy serial polecaliśmy już i recenzowaliśm...   ( Pozostało znaków: 3442 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199770   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku