logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
157
3
11

"Orange is the new black" wraca z 5. sezonem

Riot girl power!

Dodano: 09.06.2017, Aktualizacja: 09.06.2017

Trzy dni w trzynaście godzin? Challenge accepted! I to bardzo udany challenge, czyli piąty, zwariowany sezon "Orange is the new black" od 9. czerwca już na Netflix.

Czy kilka lat temu ktoś mógłby przewidzieć, że serial o kobiecym więzieniu, w którym aż kipi od kobieco-kobiecych romansów i emocji stanie się takim hitem? Dziś "Orange is the new black" to już prawdziwy weteran (a raczej weteranka) Netflixa i jeden z jego najbardziej znanych tytułów. Jak do tego doszło?Dla niezorientowanych (chociaż pewnie takich tu nie znajdziemy, ale żeby nie było): OITNB to oparty na książce Piper Kerman komediodramat, rozgrywający się w kobiecym więzieniu Litchfield. Piper trafia tam za posiadanie pieniędzy z transakcji narkotykowych, które były własnością jej byłej dziewczyny, Alex, którą w Litchfield także spotyka. Przez cztery sezony śledziliśmy losy nie tylko Alex i Piper (które tak naprawdę czasem schodziły na drugi plan), ale całej gamy przeciekawych kobiet (a także czasem i strażników), poznawaliśmy ich przeszłość, historie, i jak to w ...   ( Pozostało znaków: 3694 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199599   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku