logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
29
0
0

Kim Lee o filmie "Dalida. Skazana na miłość"

Od piątku w naszych kinach

Dodano: 27.03.2017, Aktualizacja: 27.03.2017

31 marca na ekrany polskich kin wchodzi historia życia Dalidy, artystki niebanalnej, jednej z ikon popkultury oraz środowiska LGBT. Miałam ogromną przyjemność obejrzeć pokaz przedpremierowy filmu (dziękuję best FILM za zaproszenie), który daje szansę przypomnienia, a dla młodszego pokolenia poznania tej wspaniałej, uwielbianej swego czasu przez miliony fanów, a obecnie coraz bardziej zapomnianej postaci.

- Kim Lee - W tym roku mija 30-ta rocznica tragicznej śmierci Dalidy, dlatego zwłaszcza młodsze osoby mają prawo słabo ją kojarzyć (na pokazie filmowym dominowały osoby 40 i 50+). Artystka – bo to nie tylko gwiazda popu/disco, ale także miss Egiptu o urodzie często porównywanej do Kleopatry, a przede wszystkim Królowa Serc – uwielbiana była przez tłumy na całym świecie. Jej oszałamiająca kariera sceniczna nie szła jednak w parze ze szczęściem w życiu prywatnym - i na tym głównie koncentruje się jej filmowa biografia.  Od razu trzeba zaznaczyć – bardzo dobra. Świetnie zrobion...   ( Pozostało znaków: 2466 )
Kim Lee Autor: Kim Lee Drag queen, performerka Kim Lee zadebiutowała na scenie 1 listopada 2002 roku w Halloween, od tego czasu występuje w klubach w całej Polsce, popularyzując kulturę drag.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199278   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku