logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
25.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
29
30

Nie tylko złe powietrze: ks. Oko w Rabce-Zdroju

"GENDER od tolerancji do totalitaryzmu"

Dodano: 13.03.2017, Aktualizacja: 27.06.2017

Nie tylko złe powietrze psuje atmosferę w znanym uzdrowisku, Rabce-Zdroju. W piątek w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi ks. Dariusz Oko, który opowie mieszkańcom i mieszkankom o "homoherezjach" i "ideologii gender".

W styczniu tego roku NIK poinformował, że "Posiadanie statusu uzdrowiska nie gwarantuje, że dany obszar spełniał i nadal spełnia wymogi wyznaczone dla uzdrowiska". Na niechlubnej liście miejscowości, w których brakuje odpowiedniej dbałości o stan środowiska naturalnego, poziomu hałasu, czy przede wszystkim - jakości powietrza, znalazła się i popularna na południu kraju Rabka-Zdrój.

Okazuje się, że nie tylko złe powietrze psuje atmosferę w uzdrowisku. W piątek w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z ks. Dariuszem Oko - zatytułowane "GENDER od tolerancji do totalitaryzmu".
ZOBACZ TEŻ A Ty ilu masz partnerów? Wraca ks. Oko i jego "rewelacje"

Na spotkanie z duchownym, którego przedstawia się jako "kapłana archidiecezji krakowskiej, dra teologii oraz dra hab. filozofii, kierownika Katedry Filozofii Poznania Wydziału Filozofii UP JP II w Krakowie", zaprasza na oficjalnej stronie i na Facebooku (pod nazwą Rabka-Zdrój Miasto Dzieci Świata) sama gmina.

Co na to mieszkańcy?
 Nie ukrywają swojego oburzenia. "Może zmieńcie nazwę na "miasto nietolerancji"? Albo "miasto homofobii/transfobii"? Niezbyt wam buduje społeczne poparcie zapraszanie osoby słynącej z wypowiedzi pełnych nienawiści, chamstwa i zwyczajnych kłamstw, posiłkującego się regularnie danymi wyssanymi z palca" - czytamy na Facebooku.

Lokalni anarchiści zachęcają, by w piątek o 17.30 wziąć udział w demonstracji przeciwko wykładowi duchownego.

Zapytaliśmy się Urząd Gminy i MOK, czy oficjalne promowanie wykładu o takiej tematyce oznacza, że turyści LGBT nie są w mieście mile widziani. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (30)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (31) Radom 15.03.2017 20:22
aakunen:
Poza ogólną niechęcią, graniczącą z pogardą dla osób LGBT, a zwłaszcza dla homoseksualnych mężczyzn (ciekawe dlaczego), dr Oko prezentuję wręcz ujemną wiedzę na temat historii osób LGBT. Podaje dawno nieaktualne statystyki, kłamliwe pomówienia, plotki i mity. (...)
Według mnie dr Oko kłamał, kłamie i będzie kłamał dalej w swojej świętej krucjacie przeciwko wszystkim osobom nieheteroseksualnym.
Po pierwsze to jest jak najbardziej pogarda, lżej nie da się tego opisać, żeby to było dalej zgodne z prawdą. Po drugie to samo w stosunku do ateistów. Tyle jadu z siebie wypluwa, że wychodzi to już dawno poza skalę^^.
Bartek32 (?) 15.03.2017 12:59
Daf"ThePig"Miscavige:
Bartek32:
Nie rozumiem tytułu tego wykładu " Płeć od tolerancji do totalitaryzmu"??? :/


Polecam "Śłownik kodów homoseksualnych"Philippe Ariño... generalnie nie spodoba się ta lektura dumnemu gejowi... dla ludzi o mocnych nerwach, uważających, że są w stanie wyleczyć każdego z homofobii ... wolny wybór...

Dziękuje za propozycje, jestem zainteresowany. Na pewno przeczytam. Podzielę się wrażeniami.Choć mało co już mnie może zaskoczyć no chyba że własny zgon.
Co do szanownego księdza Dariusza próbuje zgasić tzw piekło a w rzeczywistości dokłada do ognia,za pewne poparzy sobie paluchy lub nawet spłonie myśląc że Bóg za to go pochwali i pogłaszcze, nic bardziej mylnego,ale nie mnie go sądzić.
Daf"ThePig"Miscavige (?) 15.03.2017 3:47
Bartek32:
Nie rozumiem tytułu tego wykładu " Płeć od tolerancji do totalitaryzmu"??? :/


Polecam "Śłownik kodów homoseksualnych"Philippe Ariño... generalnie nie spodoba się ta lektura dumnemu gejowi... dla ludzi o mocnych nerwach, uważających, że są w stanie wyleczyć każdego z homofobii ... wolny wybór...
aakunen (32) Newport (sometimes Koszalin) 15.03.2017 2:02
Dr Dariusza Oko (zwracam się per doktor, ponieważ Pan Oko zapracował sobie na ten stopień naukowy) tyle razy już widziałem w różnych stacjach telewizyjnych, że wyrobiłem sobie o nim pobieżną opinię.
Poza ogólną niechęcią, graniczącą z pogardą dla osób LGBT, a zwłaszcza dla homoseksualnych mężczyzn (ciekawe dlaczego), dr Oko prezentuję wręcz ujemną wiedzę na temat historii osób LGBT. Podaje dawno nieaktualne statystyki, kłamliwe pomówienia, plotki i mity. Za każdym razem kiedy dziennikarz żąda podania źródeł tej "wiedzy", dr Oko czyni wszystkie możliwe uniki słowne by tego nie zrobić.
Według mnie dr Oko kłamał, kłamie i będzie kłamał dalej w swojej świętej krucjacie przeciwko wszystkim osobom nieheteroseksualnym.
Bartek32 (?) 15.03.2017 1:05
Nie rozumiem tytułu tego wykładu " Płeć od tolerancji do totalitaryzmu"??? :/
Daf"ThePig"Miscavige (?) 14.03.2017 21:42
dziwne, że Anarchiści czują się mocni... cóż, trudno zastraszyć kogoś, kto żyje w squocie, nie wierzy w grzech i piekło a finanse nie czerpie z umowy o etat... nic tylko czekać, aż ks.Oko rzuci egzorcyzmy i wskrzesi templariuszy...

a już o tym pobożnym człowieku zapomniałem... mieszkańcom Rabki Zdrój doradzam używanie zatyczek dousznych w czasie snu... miłych, tęczowych snuffff ;-)
Kamila   dodane przez Facebooka 14.03.2017 16:08
..... gdzie mój miecz?
Queer.pl   dodane przez Facebooka 14.03.2017 11:50
Bardzo dobra akcja Razem Małopolska! https://www.facebook.com/events/1922670984631657/
ochrzczony (?) 14.03.2017 11:23
w kościele to już nie może ?
_iris_ (33) Kielce 14.03.2017 11:10
Świetny pomysł, wysłałam już swój mail w tej formie.

praecipitatio:
To co jest skuteczne, to wysyłanie wniosku o dostęp do informacji publicznej, na które miejski ośrodek kultury będzie musiał zgodnie z prawem odpowiedzieć. Takie wydarzenie jest organizowane tutaj, wystarczy skopiować treść wniosku, uzupełnić swoimi danymi i wysłać na adres e-mail Miejskiego Ośrodka Kultury: https://www.facebook.com/events/1922670984631657

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku