logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
207
1
25

Martyna Wojciechowska wspiera równość małżeńską

Kolejna sojuszniczka LGBT

Dodano: 13.03.2017, Aktualizacja: 13.03.2017

Do grona sojuszniczek równości małżeńskiej dołączyła Martyna Wojciechowska! Podróżniczka i dziennikarka zrobiła sobie zdjęcie z przypinką Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Są z nami fani i fanki Martyny?

Na zdjęciu widzimy też Olę Boczkowską z Miłość Nie Wyklucza. "Takie wsparcie to prawdziwy skarb! Zwłaszcza, że mamy tu niemałe grono fanów i fanek Martyny, prawda? Pamiętajcie, równość małżeńska to przyszłość tego świata. Na każdym jego krańcu" - podkreśla MNW.



Plotki o tym, że Martyna Wojciechowska jest lesbijką krążą od dawna. Kilka lat temu dziennikarka i podróżniczka w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" zdementowała je, ale dodała: "Właściwie to chciałabym być lesbijką, bo spotykam mnóstwo świetnych, interesujących i pięknych kobiet, a tak mało intrygujących mężczyzn. Moje życie byłoby znacznie prostsze".

Są z nami fani i fanki Martyny?

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (25)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
-mike- (34) Warszawa 13.03.2017 14:03
Fajnie super babka!
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
zewszad_i_znikad (36) Warszawa 13.03.2017 13:49
Bardzo ją podziwiam, imponuje mi.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
Natt   dodane przez Facebooka 13.03.2017 12:28
Uwielbiam Martynę ❤️
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
Justyna   dodane przez Facebooka 13.03.2017 10:53
jasne! :*
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
Dadziaa (31) Elbląg / Gdańsk / Nottingham 14.03.2017 21:50
♥ ♥ ♥
Lord Byron (?) 14.03.2017 20:16
@ DJ_

Oczywiście, pewnie o to jej chodziło. A mnie chodzi o to, że to bardzo modny typ wypowiedzi, które mnie wpieprzają.
Po pierwsze dlatego, że nie uważam heteroseksualnych mężczyzn za "nieciekawych". Po drugie dlatego, że nie uważam gejów za inny gatunek mężczyzny. I po trzecie dlatego, że w dychotomii dobry gej-zły heteryk nie ma miejsca dla biseksualistów. Czyli dla mnie :)
DJ_ (29) B-c 14.03.2017 18:21
Lord Byron:
"Właściwie to chciałabym być lesbijką, bo spotykam mnóstwo świetnych, interesujących i pięknych kobiet, a tak mało intrygujących mężczyzn."


Gdy czyta się wywiady ze znanymi ludźmi - tak kobietami, jak mężczyznami - natrafia się na takie zdanie średnio w co trzecim. Na odwrotne nigdy. Można na serio uwierzyć, że kobieca populacja w tym kraju gremialnie zaczytuje się w Sartrze i słucha Bacha, podczas gdy męska rzyga pod budką z piwem.
Wystarczy jednak wyjść poza świat gazet i sytuacja jest trochę inna. Cała masa kobiet - i tak się składa, że najczęściej właśnie tych najbardziej interesujących - twierdzi, że woli się przyjaźnić z mężczyznami i uznaje właśnie ich za bardziej "intrygujących" - mniej powierzchownych, mniej podatnych na kolorową pop-sieczkę, mniej skłonnych do manipulowania innymi, szczerszych.
Osobiście nie rozstrzygam tego sporu płci. Są rzeczy, które cenię u kobiet, są takie, które cenię u mężczyzn. Wkurza mnie jedynie demonizowanie tych drugich. W tym wypadku wkurza mnie szczególnie.
Bo o ile androfobia pani Martyny jest jej sprawą, to już w połączeniu z "sojusznictwem" sprawia wrażenie, jakby motywem wsparcia nie była wiara w etyczne prawo drugiego człowieka do godności i demokratyczne do równych praw, tylko fantazja o geju jako maskotce heteroseksualnej kobiety (niby mężczyźnie a jednak "bezpiecznym") i lesbijce, jako lasce, która wybrała "siostraństwo" zamiast trudów heteroseksualnej relacji. Oczywiście, chce dobrze. Za to akurat ma u mnie plus, bo zawsze wolę tych, którzy chcą dobrze od tych, którzy chcą źle. Nawet, jeśli przy tym niemiłosiernie pitolą.

Jak dla mnie to ta jej wypowiedź brzmi tak: nie, nie jestem lesbą, ale, żeby nikogo nie urazić, powiem, że lesby są fajne. :)) Po prostu taki sposób, żeby poradzić sobie z plotkami krążącymi na jej temat a nie narazić się LGBT, bo geje się za bardzo nie obrażą za nieciekawych mężczyzn. bo wiadomo, że chodzi o heteryków.
angiee11112 (?) 14.03.2017 15:48
Cudowna ♥
Jola (?) 14.03.2017 8:15
Martyna jest atrakcyjna dla wielu lesbijek.
Patrycja   dodane przez Facebooka 14.03.2017 7:36
Zuzanna Duch Twoja :)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Martyna Wojciechowska wspiera równość małżeńską Fot. za: facebook.com/Miloscniewyklucza