logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
73
2
2

Krótki film o rozstaniu

"Mój koniec świata" Kamila Krawczyckiego

Dodano: 09.03.2017, Aktualizacja: 10.03.2017

Za nami uroczysta, krakowska premiera w Kinie pod Baranami krótkometrażowego filmu Kamila Krawczyckiego, "Mój koniec świata". Filmu, który powstał m.in. dzięki finansowemu wsparciu samej społeczności. Opowiadający o rozstaniu krótki metraż to przede wszystkim pięknie zrealizowany prezent dla wielu młodych gejów, za którymi pierwsze miłości, rozstania i przede wszystkim - lekcja samoakceptacji. Bo w końcu kto z nas tego nie przeżył?

Co dalej z "Mój koniec świata"? Jak mówi sam Kamil - festiwale (trzymajmy więc kciuki), a potem wszyscy będziemy mogli go obejrzeć na Outfilm.pl.

Krótkometrażowy film „Mój koniec świata” to coś więcej niż zwykła opowieść o tym, jak podnieść się po rozstaniu - chociaż to ono jest głównym bohaterem. Kto tego nie doświadczył? Nieprzespane noce, przejmujący smutek i ból, poczucie bycia porzuconym, zatapianie się w wódce i przytłaczająca gonitwa myśli.Trudno napisać recenzję zaledwie półgodzinnego filmu, który mówi o tym, co dzieje s...   ( Pozostało znaków: 1692 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199196   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku