logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
30
1
0

Oscary i reklamy – celebracja miłości i LGBT

Cadillac, Google Photo i Lady Gaga

Dodano: 28.02.2017, Aktualizacja: 01.03.2017

W przypadku tegorocznej gali wręczania najważniejszych nagród przemysłu filmowego – Oscarów, to reklamy w przerwach okazały się dużo ciekawsze niż sama ceremonia. Była reklama Cadillaca i przesłanie o jednej Ameryce, Google Photo i ślub gejowski oraz nowa kampania z Ellen i Lady Gagą.

To była reklamowa premiera Cadillaca podczas Oscarów. „Chcieliśmy, żeby było niepolitycznie, a jednocześnie żeby to była jasny przekaz – żeby przypomnieć ludziom, że tylko kiedy jesteśmy razem Ameryka może się udać” – mówi Melody Lee i zaznacza, że spot miał pokazać, jak bardzo Ameryka się jednoczy. Wśród obrazów – marsze w walce o równość i prawa LGBT, amerykańskich muzułmanów czy ikony – Muhammed Ali i Marilyn Monroe.Jednak hitem okazała się reklama Google Photo, która emitowana była parokrotnie. Wśród scen – ślub gejowski. Sami zobaczcie:Pokazany został także trailer dokumentu o Gigi Gorgeous, „This is everything”:
W bloku reklamowym pomiędzy kolejnymi kategoriami pojawił się spot marki kosmetyków Revlon, „The Love Project” z Lady Gagą, Pharrellem Williamsem i Ellen DeGeneres. To kampania przy współpracy z fundacją „Born This Way”, „The Trevor Project”, „From One Hand to AnOTHER” oraz „Women’s Heart Alliance”.
Promocja miłości, dobra, empatii i zrozumienia – wszystko, by ludziom żyło się lepiej. Czym jest miłość? Ujmiesz to w trzech słowach? Spróbuj!

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Oscary i reklamy – celebracja miłości i LGBT Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku