logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
25.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
10
14

Międlar przesłuchiwany przez "orędownika homoseksualizmu"

Były ksiądz nie został wpuszczony do Wielkiej Brytanii

Dodano: 27.02.2017, Aktualizacja: 27.02.2017

W sobotę były ksiądz narodowiec, Jacek Międlar, nie został wpuszczony do Wielkiej Brytanii. Na swoim blogu opisuje "szczegóły" zatrzymania i winę zwala na "żydowskich urzędników", a do tego... orędowników homoseksualizmu.

W sobotę wieczorem Międlar poinformował na Facebooku, że odmówiono mu wjazdu na teren Wielkiej Brytanii. Miał tam być gościem niedzielnego biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Slough, a także wziąć udział w wiecu radykalnie prawicowej organizacji Britain First.

Zatrzymanie i przesłuchanie opisuje na swoim blogu. Jego zdaniem za wszystkim stoją "izraelskie służby", a także "orędownik homoseksualizmu" - czyli jedna z osób, która Międlara przesłuchiwała. Zdaniem byłego księdza urzędnik pytał się go m.in., czy uważa homoseksualizm za zło, na co on odpowiedział, że jego zdaniem to grzech. "Co na koniec spuentował, że on jest katolikiem i nie uważa, że homoseksualizm jest grzechem. Bez komentarza" - podkreśla Międlar w swym wpisie.

Przypomnijmy, że organizatorzy biegu Tropem Wilczym apelowali, by londyńskie wydarzenie odcięło się od "od poglądów, nawołujących do dyskryminacji, nietolerancji i przemocy", oświadczenia wydały też organizacje antyfaszystowskie. Britain First natomiast uważa się w Wielkiej Brytanii za organizację radykalną, antymuzułmańską i niebezpieczną.
ZOBACZ TEŻ Międlar już nie jest księdzem... przez gejowskie lobby? Narodowiec wystąpił ze zgromadzenia

O byłym już katolickim kapłanie głośno zrobiło się w 2015 roku -
po jego uczestnictwie w antyislamskiej demonstracji we Wrocławiu. Później ksiądz pojawił się także na Marszu Niepodległości, gdzie mówił m.in: "Wrogowie ojczyzny i wrogowie Kościoła dzisiaj dostają szału, bo widzą wielką armię patriotów, armię narodowców i armię kibiców, którzy mają Boga, honor i ojczyznę w sercu i są gotowi oddać za nią życie. Jestem święcie przekonany, że lewacka propaganda dwoi się i troi, aby nas zniszczyć, aby zniszczyć Kościół i naród polski. Nie możemy na to pozwolić. Jesteśmy Kościołem walczącym, jesteśmy wojownikami wielkiej Polski. To my jesteśmy przyszłością wielkiej, katolickiej Polski". Wystąpieniom księdza często towarzyszą okrzyki "Nie czerwona, nie tęczowa! Wielka Polska Narodowa!". Z okazji nowego roku Międlar umieścił na swoim profilu na Facebooku grafikę z tekstem, że rok 2016 będzie biało-czerwony" a nie tęczowy.

Gdy odszedł z kapłaństwa - winę zwalił na "środowiska żydowskie" i "gejowskich lobbystów". 

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (14)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
bars (?) 21.09.2017 17:52
On ma jakąś obsesje na tle homoseksualizmu co jest bardzo podejrzane ....Najciemniej jest pod latarnią a złodziej zawsze najglosniej krzyczy "lapaj zlodzieja". Dla głoszenia swoich haseł i propagandy mozna uzyc jakiejkolwiek grupy spolecznej i to najsłabszej ktora nie moze sie bronic ! Juz zostalo to dawno dowiedzione że najwieksi homofobi okazywali sie kryptogejami ... Tak tez moz e byc w jego przypadlku ... On sam nie chce albo nie wiedzi sprzecznosci w ty co gada bo sam jest nieproduktywny bo nie płodzi kolejnych niewolnikó systemu a zarzuca to samo gejom zapominajac ze Jezus nigdy nikogo nie krytykował ani nie napiętnował czy oderzucał. Wyjasnal ludziom jak maja zyc w zgodnie ze sobą nie badąc niewolnikami i jednyna rzecz jaka ganil byl handel zydow w kosciele ! co gowykorzystano by go zabic bo byl wielku zydowm a raczej Judejczykom bo wowczas żydow jako takich nie bylo) nie na rękę i przeszkadzał im.
chereau (?) 02.03.2017 17:32
Błąd..grzechem jest w ogóle seks, no ten taki ..nieprokreacyjny.
Marcel Woronow (?) 02.03.2017 8:49
Homoseksualizm według nauki Kościoła Katolickiego grzechem nie jest. Grzechem jest seks homoseksualny. Ten eks-ksiądz manipuluje nauką Kościoła.
mihaubp (?) 01.03.2017 8:59
Trzeba przyznać że jest przystojny :-) ogólnie taka osoba nie powinna być kapłanem bo księża powinni być zdrowi psychicznie a On zdecydowanie nie jest.
Daf"ThePig"Miscavige (?) 28.02.2017 22:40
Jako Kapłan zawiódł, bo porzucił dobrowolnie stan kapłański...
jako aktywista zawiódł, bo ludzie nie poznali się na jego przemyśleniach...
jako samozwańczy kaznodzieja zawiódł, bo to brytyjskie służby uczą go tolerancji...

i tak kończy osoba, która czerpie z doktryn z lat 30. ubiegłego wieku...
nic tylko modlić się w jego intencji do św..Judy...
i on chce dawać przykład innemu narodowi?? wstyd!oj duży wstyd!!!
shingao (31) Szczecin 28.02.2017 11:29
Komentarz rysunkowy w wykonaniu Andrzeja Rysuje:

http://wyborcza.pl/andrzejrysuje/178560256/Andrzej+Rysuje+%7C+Mi%C4%99dlar/p
shingao (31) Szczecin 28.02.2017 11:29
Komantarz rysunkowy w wykonaniu Andrzeja Rysuje:
Moonsugarine (23) Rzeszów 27.02.2017 21:46
Nie wiem czy gardzic tym debilem, czy mu wspolczuc. Koles jest ewidentnie chory psychicznie, ma jakas nerwice i manie, widzi wroga w kazdym, ktory sie z nim nie zgadza. Nie powinni go odsylac do Polski, Anglicy powinni go zamknac albo w pierdlu, albo w szpitalu psychiatrycznym o zaostrzonym rygorze.
shingao (31) Szczecin 27.02.2017 20:55
Zhmij:
Ładny chłopak z tego Międlara.


Kawaler do wzięcia. Bierz póki można.
Zhmij (26) Toruń 27.02.2017 20:45
Ładny chłopak z tego Międlara.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Międlar przesłuchiwany przez "orędownika homoseksualizmu" Fot. za: Facebook.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku