logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
39
0
0

Queerowe love story w obrazkach

Lista z przymrużeniem oka (klipy)

Dodano: 15.02.2017, Aktualizacja: 15.02.2017

Tak, tak, wiemy, że walentynki były wczoraj. Ale te historie nas urzekły i chcemy się nimi z Wami podzielić. Z miłością bywa różnie: niełatwo ją znaleźć, a każdy jej pragnie. Ale, jak się zaraz przekonamy, jest możliwa. Znamy tysiące mądrości o miłości – z filmów, tekstów piosenek, literatury, cytujemy sławnych ludzi… A i tak się okazuje, że nie ma jednej recepty. Ułożyliśmy scenariusz, jak może być – bez względu na płeć, wiek, kolor skóry. Ale zacznijmy od początku…

Czasem trzeba poczekać, poszukać. Ilu ludzi, tyle recept. Czasem trzeba po prostu wyjść i mieć oczy szeroko otwarte, nigdy nie wiesz, kiedy ta jedyna/ten jedyny się pojawi. Trzeba uważnie patrzeć, by niczego nie przeoczyć.

Weźmy przykład D’yan Forest. 82-latka szuka na Tinderze. Zdeklarowana biseksualistka wyjaśnia, że na miłość (i seks) nigdy nie jest za późno.To może być dobry pomysł na zdobycie randki. Nie namawiamy, nie odwodzimy od tego. Jedno wiemy na pewno – nie warto się zamykać na nowe doświadczenia. Czasem miłość jest tam, gdzie się najmniej tego spodziewamy.

Z czasem, gdy się zbliżycie do siebie, będziecie o siebie dbać, pokochacie się. Nie będziecie mogli wyobrazić sobie dnia bez drugiej osoby. Nie przestajecie się starać. Jak w „Lunchu” Matta Vance’a.Bo miłość to nic skomplikowanego – albo czujesz albo nie. Czasem wystarczy zwykły gest, czasem zwykły uśmiech, czasem coś niezmiernie irytującego… I zaczynasz kochać. Tak mocno, że chcesz to wykrzyczeć światu. I prędzej, czy później to robisz. W Disneylandzie:


Albo Central Parku:W sklepie:Jak wariat, przerywając dzień w pracy:Takie historie, aż serce rośnie. Życie się toczy, druga osoba jest blisko, a miłość kwitnie. Po drodze dramy, upadki i nieporozumienia. Ale czasem o to w życiu chodzi – żeby się pokłócić i dostrzec, że pomimo wszystko pragniemy drugiej osoby. Że ją po prostu kochamy pomimo wszystko. I przychodzi dzień ślubu. Ten dzień wymarzony, a który dla nas wydaje się tak odległy.A jak dobrze pójdzie, czeka Was wspólna starość. Wow! Zagalopowaliśmy się. Wspólnie będziecie razem – na dobre i na złe. Nie będziemy kopiować tutaj przysięgi, ale mniej więcej o to chodzi. Kiedy wiesz, że kogoś kochasz, po prostu to wiesz. A czasem wystarczy tylko być.Andi Segal i Nancy Valverde pokazują, że na miłość nigdy nie jest za późno. Warto o tym pamiętać. Czasem trzeba być niemożliwym, wyjść naprzeciw swoim lękom i zawalczyć. Na tym polega chyba miłość. I tego Wam życzymy!

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Queerowe love story w obrazkach Fot. Tumblr za: http://being-gay-is-awesome.tumblr.com/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku