logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
7
11
0

Były szef SKW o "młodych mężczyznach" w otoczeniu Macierewicza

"Nie zawsze eleganckie domysły"

Dodano: 14.02.2017, Aktualizacja: 14.02.2017

Dlaczego Antoni Macierewicz otacza się takimi ludźmi, jak np. Bartłomiej Misiewicz, czy Edmund Janniger? "W przestrzeni publicznej snuto różnego rodzaju domysły, moim zdaniem nie zawsze eleganckie na temat tego otaczania się młodymi mężczyznami przez pana ministra Macierewicza" - mówił w programie "Kropka nad i" były dowódca Służby Kontrwywiadu Wojskowego, generał Piotr Pytel, który przedstawił jednak swoją tezę na ten temat.

Tydzień temu media podały, że Bartłomiej Misiewicz nie jest już pracownikiem ministerstwa. Informację zdementował minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz. "Bartłomiej Misiewicz nadal jest pracownikiem ministerstwa, obecnie wykorzystuje urlop" - powiedział Macierewicz, dodając: "Dezinformacja w tej sprawie jest bardzo poważnym przestępstwem". Kilka dni później okazało się, że w ministerstwie obrony narodowej od 1 grudnia pracuje 21-letni Edmund Janniger. Stało się o nim głośno, gdy w listopadzie 2015 roku minister Antoni Macierewicz mianował go na swojego doradcę ds. strategii komunikacji międzynarodowej. Po medialnej burzy młody doradca zrezygnował z pracy w MON.

"Niezatapialność" Bartłomieja Misiewicza, czy ponowne pojawienie się w ministerstwie Jannigera stały się powodem wielu spekulacji i plotek.

Gościem programu "Kropka nad i" Moniki Olejnik w poniedziałek był gen. Piotr Pytel, były dowódca Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dlaczego Antoni Macierewicz otacza się takimi ludźmi, jak np. Bartłomiej Misiewicz, czy Edmund Janniger? - zapytała dziennikarka. "W przestrzeni publicznej snuto różnego rodzaju domysły, moim zdaniem nie zawsze eleganckie na temat tego otaczania się młodymi mężczyznami przez pana ministra Macierewicza" - mówił Pytel, dodając, że ma swoją tezę na ten temat: "tylko młode osoby, niedoświadczone, pozbawione wewnętrznej kultury prawnej, są w stanie wykonywać każdy rozkaz pana Macierewicza".

Pytel powiedział też, że gorsze jest nie to, że pan Misiewicz przyjmuje honory, ale "że są mu oddawane".

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Były szef SKW o "młodych mężczyznach" w otoczeniu Macierewicza Bartłomiej Misiewicz, fot. Facebook
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku