logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
22
1
0

Bromance Obamy i Bransona

Barack wciąż na fali

Dodano: 09.02.2017, Aktualizacja: 09.02.2017

Już nie jest prezydentem, więc pozwolił sobie na niezłe wakacje – na wyspie Mosikto, na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, ze swoim przyjacielem, Richardem Bransonem. Po zdjęciach widać, że ma się nieźle i dobrze się bawi na kitesurfingu.

Panowie urządzili sobie świetną zabawę, a nawet małe zawody (które wygrał Obama). „Kiedy przyjechali na wyspę, Barack powiedział mi, jak bardzo kochał serfować. W szczególności z nostalgią wspominał trudne fale na Hawajach. Niestety, kiedy został prezydentem, przez osiem lat nie serfował ani razu” – napisał Branson.

Po 8 latach w Białym Domu, Michelle i Barack mogli wreszcie odpocząć, pojechali więc na zasłużone wakacje. Na prywatnej wyspie miliardera mają zapewnioną dyskrecję i prywatność, o której marzyli przez ostatnie lata.Wszystkie zdjęcia, które ujrzały światło dzienne były zrobione przez Bransona i jego fotografa. I – co ważne – to on podzielił się nimi ze światem za pomocą mediów społecznościowych.

Wiemy również, co planuje była para prezydencka po powrocie z wakacji. Założyli fundację, Obama Foundation, o której niewiele wciąż wiadomo, wiemy natomiast, że jest to przedsięwzięcie ponadnarodowe, skupiające się na równości i demokracji. Michelle i Barack są otwarci na nowe idee, pomysły, historie…Amerykanie i Amerykanki z nostalgią patrzą na zdjęcia byłego już prezydenta i komentują: Barack, wróć...

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku