logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
94
1
3

Transowy coming out YouTubera

Dziękuję, że dzięki wam mogę być sobą

Dodano: 17.11.2016, Aktualizacja: 17.11.2016

YouTuber Jeydon Wale, którego filmiki ogląda ponad 845 tys. ludzi, ujawnił się w dziewiątą rocznicę swojego kanału jako osoba transpłciowa. "Nigdy nie sądziłem, że ludzie mnie pokochają i zaakceptują takiego, jakim jestem. Nie wiem jak wam dziękować, dziękuję, że dzięki wam mogę być sobą, coś, co świat próbował mi odebrać. To dzięki wam wciąż tu jestem i chcę, byście wiedzieli jaki jestem teraz szczęśliwy" - mówi vloger w emocjonalnym filmiku.

Jeydon Wale prowadzi kanał na YouTube od dziewięciu lat. Sam mówi o sobie, że jest "artystą, muzykiem i profesjonalnym degustatorem jedzenia". A w Internecie przede wszystkim chce "dawać uśmiech i siłę innym ludziom".

Na YouTube jego filmiki ogląda ponad 845 tys. ludzi, ma ponad 1 mln fanów i fanek na Facebooku oraz 555 tys. obserwujących na Instagramie.

Z okazji dziewiątej rocznicy kanału Jeydon postanowił się ujawnić jako osoba transpłciowa. Chłopak z łzami w oczach opowiada, że dzięki filmikom mógł być sobą, o braku akceptacji i byciu chłopakiem w "nie tym ciele".

"Nigdy nie sądziłem, że ludzie mnie pokochają i zaakceptują takiego, jakim jestem. Nie wiem jak wam dziękować, dziękuję, że dzięki wam mogę być sobą, coś, co świat próbował mi odebrać. To dzięki wam wciąż tu jestem i chcę, byście wiedzieli jaki jestem teraz szczęśliwy" - mówi Jeydon, podkreślając, że nie chce by ten film był smutny, bo on sam jest szczęśliwy. Wale opowiada też o rozpoczęciu terapii hormonalnej i procesie tranzycji. "Kolejny rok będzie szalony, ale chcę byście byli częścią tego, chcę byście byli ze mną, ale chcę też pomagać innym ludziom" - mówi youtuber.(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
dzejkej (?) 22.11.2016 13:07
no chyba raczej nikt nie wierzył, że 25-letni facet wygląda jak 12-letnie dziecko...
Linbix (21) Poznań 18.11.2016 17:26
Bardzo ładny :) I brawo za coming out
BoyPol (?) 18.11.2016 10:18
Łe tam, transy.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Transowy coming out YouTubera Fot. za: youtube.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku