logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
63
3
11

Coming out? Nie ma co czekać na dobry moment

Rozmowa z Pawłem, misterem czytelników QUEER.PL

Dodano: 07.10.2016, Aktualizacja: 07.10.2016

Za nami pierwsza edycja Mister Gay Poland. Lipcowe wybory wygrał Andrzej, ale w naszym portalowym konkursie zwyciężył Paweł. Paweł jest menadżerem Coffeeplanet, jak sam mówi - "jednego z najcudowniejszych homoseksualnych miejsc we Wrocławiu, wesołym i uśmiechniętym chłopakiem, którego pasją jest tworzenie miejsca dla ludzi LGBT, aby mogli się tam czuć swobodnie". Zapraszamy do lektury naszej krótkiej rozmowy z misterem czytelników i czytelniczek QUEER.PL!

Wrażenia po pierwszych wyborach Mister Gay Poland? Ciężko stwierdzić ponieważ niewiele z samej gali pamiętam (i nie chodzi tu o poziom upojenia)! Miałem nadzieję, że cała gala odbędzie się po cichutku, ale gdy zobaczyłem ile ludzi stoi przed jeszcze zamkniętymi drzwiami klubu HAH w Poznaniu - serce podeszło mi do gardła... Całość oceniam bardzo pozytywnie, sama gala miała rodzinny klimat i to czuli chyba zarówno uczestnicy, jak i goście. Muszę przyznać, że Paweł Zabilski swoim roztrzepaniem dodał nam otuchy, wiec nigdy w życiu nie powiem, że nie jestem szczęśliwy z tego powodu, że wziąłem w tym wszystkim udział. Dlaczego zdecydowałeś się zgłosić do wyborów? Chciałem trochę zerwać też ze stereotypami, że gej równa się chłopiec w piórach, torebkach i różu, chciałem pokazać wszystkim, że można być gejem bez tej całej otoczki przegięcia, że to...   ( Pozostało znaków: 3667 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198162   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Coming out? Nie ma co czekać na dobry moment Paweł
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku