logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
47
0
2

Wyjść z szafy, wejść na scenę

"Viva" od piątku w kinach

Dodano: 30.09.2016, Aktualizacja: 30.09.2016

Jesus (Héctor Medina) to młody fryzjer mieszkający samotnie na Kubie. Ma kilka stałych klientek, żyje skromnie, nie ma wielu przyjaciół, ale wydaje się być szczęśliwy w swoim outsiderstwie. Pewnego dnia, częściowo w wyniku przypadku, częściowo kierowany względami finansowymi a częściowo dzięki uprzejmości Mamy – rekrutera drag queens i również królowej, postanawia spróbować swoich sił na scenie jako Viva.

- Bibi Żbikowska - Wydaje się to być dobrym posunięciem, ale na drodze staje mu ojciec, Angel (Jorge Perugorría), który niespodziewanie wraca do Hawany po kilkunastu latach nieobecności. Alkoholik, podupadła gwiazda boksu w typie „macho” i były więzień wprowadza się z dnia na dzień do mieszkania Jesusa i wywraca jego życie do góry nogami. Zaczyna od kategorycznego zakazania mu występów na scenie. Historia wrażliwego chłopaka zamienia się w opowieść o ojcu i synu. Jest też starciem trzech typów mężczyzny: delikatnego Jesusa, hiper-męskiego Angela i Mamy, który łączy ...   ( Pozostało znaków: 2438 )
Bibi Żbikowska Autor: Bibi Żbikowska Redaktorka portalu Queer.pl, tłumaczka W przeszłości redaktorka portalu Pridemag.pl, publikuje w Codzienniku Feministycznym, wolontariuszka Fundacji Feminoteka. Hobbistycznie gra w projektach muzycznych (np.Evvolves i Bibi and the Wave). Lubi wszystko, co jest L, G, B, T, Q, albo I.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198136   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku