logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
6
19

Przebieranki w Hollywood

10. aktorów, którzy świetnie wypadli w drag

Dodano: 20.04.2016, Aktualizacja: 20.04.2016

Internauci oszaleli na punkcie zdjęcia Patricka Stewarta w drag, które we wtorek pojawiło się na Twitterze: kilka tysięcy polubień oraz udostępnień i mnóstwo pozytywnych komentarzy. To oczywiście nie pierwszy aktor (i sojusznik LGBT), który "wskoczył w sukienkę lub garsonkę" i nie miał z tym problemów: przypomnijmy sobie przemiany, które najbardziej zapadły nam w pamięć.

Stewart, prywatnie przyjaciel Iana McKellena i od dawna sojusznik LGBT, nie zdradził kulis swojej charakteryzacji, napisał tylko, że "coś dziś dzieje się w Hollywood". "Zabawy w przebieranki" cieszą się w Hollywood popularnością już od bardzo dawna - oczywiście nie zawsze są to dla LGBT pozytywne historie, mężczyzna w sukience ma być elementem humorystycznym, czy wręcz nawet prześmiewczym, ale w historii kinematografii znajdziemy kilka filmów, które warto sobie czasem odświeżyć. Co ciekawe - w drag pokazywali się prawie wszyscy najważniejsi aktorzy w fabryce snów: od Kurta Russella, po Eddiego Murphy i Adama Sandlera. 10. DUSTIN HOFFMAN, "Tootsie" Komedia Sydneya Pollacka o bezrobotnym aktorze, który jako Dorothy dostaje pracę w serialu. Hoffmanowi na ekranie partneruje Jessica Lange. 9. WILLEM DAFOE, "Święci z Bostonu" Dafoe lubi przebieranki - ostatnio mogliśmy go oglądać jako Marilyn Monroe w reklamie Snickersa - wiele osób uznało spot za transfobiczny. Tymczasem pod koniec lat 90. aktor zag...   ( Pozostało znaków: 4254 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197162   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Przebieranki w Hollywood Patrick Stewart w drag, fot. za: Twitter
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku