logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
130
4
22

20 lat QUEER.PL: Maciej i Krzysztof

Zdjęcie z bransoletką z Queer as Folk

Dodano: 29.02.2016, Aktualizacja: 18.04.2016

Jesteśmy parą od 2011 roku: wtedy poznaliśmy się, dzięki Waszemu portalowi - napisał do nas Maciej, w związku z walentynkową akcją na 20. urodziny portalu. Poniżej krótka historia jednej z "naszych" par. Zachęcamy Was do dzielenia się podobnymi historiami, w końcu 20. urodziny ma się tylko raz!

Chcecie podzielić się własną historią? PISZCIE DO NAS! Mam na imię Maciej. Zacznę może trochę mało elegancko, bo od siebie. Zawsze wiedziałem, że podobają się mi faceci, zwłaszcza gdy przypominam sobie młodzieńcze lata i pierwsze fascynacje... Skończyłem szkoły, studia i w 2006 roku zacząłem pracę. Wciąż byłem mocno zakamuflowany, w rodzinie panowała raczej atmosfera zadziwienia nad homoseksualizmem, co tym bardziej wpływało na moją decyzję o nieujawnianiu się. Generalnie byłem i jestem bardzo spokojnym człowiekiem, zabrakło mi wtedy odwagi na powiedzenie jak sprawa wygląda. Myśli, aby w końcu ułożyć sobie jednak życie, krążyły mi po głowie. Potem w mojej rodzinie był smutny czas, gdy w 2008 roku zmarł mój tata. Oj, ciężko to przeżyłem, ale po dwóch latach postanowiłem się wziąć za siebie, odkryć w sobie trochę więcej tego tajemniczego pierwiastka "queer", ujawniłem się przed przyjacielem z czasów studiów, zacząłem oglądać filmy o tematyce LGBT, aby trochę zobaczyć jak może wyglądać życie geja i wpadłem przez przypadek na serial "Queer as Folk". Tu ...   ( Pozostało znaków: 4605 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196926   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
20 lat QUEER.PL: Maciej i Krzysztof Fot. archiwum prywatne
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku