logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
39
2
1

Listy od czytelników: edukujmy dla równości!

Więcej wydarzeń LGBT

Dodano: 26.06.2015, Aktualizacja: 26.06.2015

Od kilku miesięcy prezentujemy Wam QUEEROWY ROZKŁAD JAZDY - przegląd najciekawszych wydarzeń i imprez LGBT w Polsce. "Jeśli chcemy zostać zauważeni jako integralna część polskiego społeczeństwa nie możemy zamykać się na tak małym obszarze. Niech wydarzenia kulturalne rozgrywają się w całej Polsce, przecież żeby pozyskać zaufanie milionów to musimy do nich docierać. Nie tylko podczas kampanii wyborczej" - czytamy w liście od naszego czytelnika, Damiana, który apeluje: więcej wydarzeń LGBT!

"Czeka nas długa i mętna droga" – takie zdanie chętnie widzę w książkach, pełnych emocji, wrażeń i niezliczonych przygód. Dziś jednak nie przepowiada ono euforycznych wydarzeń, w których bohater zwycięsko kończy swą historię. Jest czymś bolesnym. Takie odczucia mam po wyborach, a także po lekturze "Queerowego rozkładu jazdy", który ukazuje się na łamach Queer.pl. Jako wspólnota od wielu lat pragniemy zmiany, w której to państwo polskie uchroni nas przed istniejącą niesprawiedliwością i zrówna nas w prawach z innymi. Oczekujemy ustawy o związkach partnerskich. Słowo klucz to "oczekujemy". Nie potrafimy jako społeczność dotrzeć z przekazem do wszystkic...   ( Pozostało znaków: 2801 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196144   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Listy od czytelników: edukujmy dla równości! Fot. ro
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku