logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
385
26
127

Queerowy rozkład jazdy

Najważniejsze i najciekawsze wydarzenia LGBT

Dodano: 27.01.2015, Aktualizacja: 14.12.2017

GRUDZIEŃ 2017/STYCZEŃ 2018

Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji wydarzeń na najbliższe tygodnie!

IMPREZY

Wtorkowe karaoke
Miejsce: HAH Sopot, Al. Franciszka Mamuszki, 21, Sopot
Data: 12.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
JAK CO WTOREK ZAPRASZAMY WAS DO WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA!!! 
DLA NAJLEPSZEGO WOKALISTY NAGORDY %%% I NIE TYLKO!!! 

Wydarzenie na Facebooku

Czwartkowe karaoke
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 14.12.2017, w godzinach 20.30-04.00
Przed nami kolejny ŚPIEWAJĄCY CZWARTEK, a co za tym idzie kolejna edycja Waszego Karaoke!!! Jak zwykle szukamy najlepszego Wokalisty lub Wokalistki na Śląsku.

Wydarzenie na Facebooku

Karaoke
Miejsce: Cocon, Gazowa 21, Kraków
Data: 14.12.2017, w godzinach 21.00-03.00
Zapraszamy na najlepsze karaoke w mieście. 
Do wyboru tysiące utworów (polskich i zagranicznych). Prowadzi: 
Salomea
Śpiewamy w każdy Czwartek.

Wydarzenie na Facebooku

From SOPOT WITH Love
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 15.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
TEJ PIĄTKOWEJ NOCY GOŚCIMY 
REZYDENTA HAH Sopot ♥ Njoy the DJ ♥
PURGATORY: KARAOKE
HEAVEN: Njoy the DJ

Wydarzenie na Facebooku

Hello Friday / Mikel Sans
Miejsce: HAH Sopot, Al. Franciszka Mamuszki, 21, Sopot

Data: 15.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
JAK PIĄTEK TO TYLKO W HAH SOPOT!!!! 

W TEN PIĄTEK PARKIET DO CZEROWNOŚCI ROZGRZEWAĆ BĘDZIE: 

>>>> HELL: Mikel Sans
>>>> HEAVEN: KARAOKE


Wydarzenie na Facebooku

Queen's Touch: Lady Gaga
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa

Data: 15.12.2017, w godzinach 22.00-6.00
Lady Gaga swoją karierę rozpoczęła stosunkowo niedawno ale od samego początku stała się gejowską ikoną. Nie tylko z powodu wspaniałych strojów ale i pewności siebie, uwielbienia różnorodności jak i bycia dumnym z tego, kim jest. Dziś Lady Gaga wzbudza skrajne emocje, stając się kimś, kogo można albo kochać albo nienawidzić. Tej nocy chcemy bawić się do remiksów i jej największych hitów!

Queen's Touch to impreza dedykowana gejowskiej divie, która na zawsze zapisała się w naszych sercach ale i w historii muzyki. Chcemy oddać im hołd i potwierdzić, że są jednymi z najważniejszych kobiet w naszym życiu.

Celebrację Lady Gagi przygotuje dla nas:

Archi - rzucający się w oczy, intrygujący, stylowo ubrany, zarażający publikę wyróżniającymi się nutami, inspirujący do tańca na parkiecie od pierwszego beatu - tak w skrócie można opisać temperamentnego dja Archiego. Każdą reakcję i emocję bawiących się ludzi przy granym kawałku, odnotowuje i umiejętnie przekłada do nowo przygotowanych setów. Jego fani najbardziej motywują go do dopieszczania każdego szczegółu w jego ekskluzywnych miksach.

Wydarzenie na Facebooku

I Love Fridays & Old Disco
Miejsce: Cocon, Gazowa 21, Kraków
Data: 15.12.2017, w godzinach 21.00-03.00
Cykliczna impreza w każdy piatek! 
Gramy muzykę z lat '80, '90 po współczesne hity taneczne. 
DJ KODI BALDHEAD /sala cocon/ 
 

Wydarzenie na Facebooku

Oldschool Party / best hits from '90s & '00s
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6
Data: 15.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
I tak można kończyć ten rok :) 
Zapraszamy na mega MEGA party tej piątkowej nocy.
Przenosimy się do lat '90 i do pięknych lat 2000 ♥ ♥ ♥
Noc pełna hitów z niemieckiej VIVY :)
A do tego pyszne drineczki z Naszej odświeżonej karty ♥

ZAGRAJĄ: 
HEAVEN: DJ MATEO
HELL: Tony Handle
KARAOKE: DJ Christoff


Wydarzenie na Facebooku

Baby Shower - Friday Night
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław
Data: 15.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
BaBy Shower??? Tak, tak nasz Rezydent-Jubilat BaRT Dee dzień przed swoimi urodzinami świętować będzie także "Dobre Weiści" już wkrótce zostanie Tatą:) a my składamy jemu i Agnieszka Agnes najserdeczniejsze gratulacje:) A my wiem, że to będzie dziewczynka :) i podobno będzie mieć na imię HAHlina :) ewentualnie zgodzimy się na Dżesikę :)
Zagrają:
HELL: DJ Masslow
PURGATORY: BaRT Dee 


Wydarzenie na Facebooku

Touch of Winter
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa
Data: 16.12.2017, w godzinach 22.00-6.00
Zima nadeszła ostatecznie. Czas się z tym pogodzić  i zamiast marzyć o słońcu, lecie i plaży - poszukać kogoś, kto da nam to ciepło. Albo przynajmniej spróbować się rozgrzać na parkiecie. To uniwersalne lekarstwo na wszystkie problemy - na całym świecie.

Bawcie się w najlepszym towarzystwie, w najładniejszym gejowskim klubie w Warszawie i z najlepszymi drinkami, jakie możecie sobie wymarzyć. Nie wierzycie? jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać... Tak więc: do zobaczenia w Touch!

Noc będzie wyjątkowa, bo zagra dla nas:

Mabu - warszawski dj i promotor. Młody wiekiem, bogaty doświadczeniem. Rezydent Level 27, organizator niedzielnego cyklu imprez w THC Luzztro, były rezydent kultowego 55, stały gość najlepszych warszawskich klubów (m.in. Capitol, Bątą, Bal, Luzztro). Współprowadzący audycji "Music Is The Answer" na Planeta.fm. 

Wydarzenie na Facebooku

So good to be bad / Verlake
Miejsce: CoffeePlanet, Rynek 7, Wrocław
Data: 16.12.2017, w godzinach 22.00-5.00
so good to be bad // Verlake
Drugie rozdanie. Trochę dymu, trochę strobo, w głośnikach dobry house!

Verlake - https://soundcloud.com/verlake i https://web.facebook.com/Verlakemusic/

more info soon............ 

Wydarzenie na Facebooku

Georgina Tarasiuk LIVE
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6
Data: 16.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
W najbliższą sobotę na naszej scenie zaśpiewa Georgina! 
Występ przewidziany na godz. 01:00.

Wydarzenie na Facebooku

Bart Dee B-Day party!! Wroclove Edition
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław
Data: 16.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
No to Beng!!
Kolejne Urodziny BaRT Dee w HAH Wrocław.
Coraz starszy :) ale nadal w pełni sił muzycznych nasz Dj z Poznania zaprasza Was na na Urodzinową Fiestę :)
Będzie Tort, będą balony, Będzie konfetti i będzie Ona: niesamowita D - JO Violinist i jej zaczarowane skrzypce :)
===================================================
Skład DJski: BaRT DeeStahou i prosto z Sopotu Njoy the DJ!

Wydarzenie na Facebooku

Lady Brigitte powered by GT Klamka
Miejsce: Club Galeria, Pl. Mirowski 1, Warszawa
Data: 16.12.2017, w godzinach 21.00-5.00
Pani Brygida, wspaniała, lubiana & kochana zaprasza Was w najbliższą sobotę na party!

Wydarzenie na Facebooku

Cocon Saturday Night
Miejsce: Cocon, Gazowa 21, Kraków
Data: 16.12.2017, w godzinach 21.00-03.00
COCON SATURDAY NIGHT
dj's:
DAMIEN TAILOR / sala cocon 
Sebastian Esh / sala coco / 
 

Wydarzenie na Facebooku

Burlesque Show - Lazy Daises!
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 16.12.2017, w godzinach 20.30-04.00
Lazy Daisies to pełne wdzięku, radości i słodyczy urocze trio. 
W repertuarze zespołu znajdują się różnorodne formy sztuki burleski – od klasycznej kabaretowej z początku XX wieku, poprzez nowoczesne odmiany aż po popularne sexy dance.
Jako pierwsza w Polsce oraz jedna z nielicznych na świecie grup burleskowych, Lazy Daisies łączą swoje pokazy z widowiskowym i zapierającym dech w piersiach fire show – połykaniem ognia oraz przypalaniem ciała.
===============================================
ZAGRAJĄ:
HELL: Erick Silent
PURGATORY: Karaoke
HEAVEN: Saayder

Wydarzenie na Facebooku

Winter Live / Pookachu Conga
Miejsce: HAH Sopot, Al. Franciszka Mamuszki, 21, Sopot

Data: 16.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
A co. Zaprośmy LATO do Naszego klubu. Dźwięki conga idealnie przywracają wakacyjne wspomnienia i sprawią, że choć tej nocy poczujecie ciepło mimo aury na zewnątrz ♥ ♥ ♥
ZAGRAJĄ: 
HEAVEN: MIMO
HELL: Łukasz Kazek Djamba & Pookachu conga

Wydarzenie na Facebooku

Wtorkowe karaoke
Miejsce: HAH Sopot, Al. Franciszka Mamuszki, 21, Sopot
Data: 19.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
JAK CO WTOREK ZAPRASZAMY WAS DO WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA!!! 
DLA NAJLEPSZEGO WOKALISTY NAGORDY %%% I NIE TYLKO!!! 

Wydarzenie na Facebooku

LAST Christmas NIGHT / Wtorkowy Melanż Na Dyskotece
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6

Data: 19.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
TO OSTATNI TAKI WTOREK W 2017 ♥ SPOTKAJ SIĘ ZE ZNAJOMYMI przed Świętami i tańcz do tego hity i nie tylko na całego ♥ W styczniu wracamy z nowym pomysłem na TURBO WTORKOWE MELANŻE NA DYSKOTECE.
GÓRNA SALA / KOMERSZJAL HITS - Dj Moose
POD SCHODAMI HAŁSY Erick Silent
NA DUŻEJ SALI HITY Z NIEMIECKIEJ SATELITY i nie tylko by DJ BOBER!
KARAOKE aka. HAH FACTOR by KRYSIA i JAZDA ♥ I NA DNIACH NEWS, BO OD STYCZNIA KOLEJNE TURBO ULEPSZENIE WTORKÓW ♥ 

Wydarzenie na Facebooku

Czwartkowe karaoke
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 21.12.2017, w godzinach 20.30-04.00
Przed nami kolejny ŚPIEWAJĄCY CZWARTEK, a co za tym idzie kolejna edycja Waszego Karaoke!!! Jak zwykle szukamy najlepszego Wokalisty lub Wokalistki na Śląsku.

Wydarzenie na Facebooku

Czwartkowe karaoke
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 28.12.2017, w godzinach 20.30-04.00
Przed nami kolejny ŚPIEWAJĄCY CZWARTEK, a co za tym idzie kolejna edycja Waszego Karaoke!!! Jak zwykle szukamy najlepszego Wokalisty lub Wokalistki na Śląsku.

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester
Miejsce: Cocon Music Club, Gazowa 21, Kraków
Data: 31.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
Zapraszamy na wyjątkową noc. 
To już szesnasty Sylwester w Coconie. Spędź go z nami! 
Gwarantujemy wspaniałą muzykę, smaczne drinki i wyjątkową zabawę do białego rana oraz niezapominane doznania.

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester Tylko Dla Kobiet / San Esco Bar x Twin Heart Power
Miejsce: San Escobar Bar Pub & Cocktail Bar, Świętokrzyska 18, Warszawa
Data: 31.12.2017, w godzinach 21.00-7.00
Dziewczyny! Nowy rok powitamy razem już 5 raz! Twin Heart powraca na nowo niczym Spice Girls z Wannabe, niczym "Last Christmass" na kolejnej imprezie! 
Wszystko po to, żeby Nowy Rok powitać z nową energią i zaskoczyć Was jeszcze nie raz♥
Jeśli wciąż nie zebrałyście się na sylwestra do Rio to u nas będzie równie gorąco a miejsce mówi samo za siebie... SAN ESCO BAR. O muzykę zadbają: DJ PSYCHO-PATKA NATASHA beats & pulses 

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester z Kulturą Równości!

Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław
Data: 31.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
Pożegnaj stary i przywitaj NOWY ROK z najlepszym klubem w najlepszym szampańskim klimacie we Wrocławiu!!!
W tym roku Sylwestrową imprezę organizujemy razem z Kultura Równości. A z każdej wejściówki przeznaczymy 5zł - cegiełkię na wsparcie dla stowarzyszenia. 

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester z Tolerado
Miejsce: HAH Sopot, Al. Franciszka Mamuszki, 21, Sopot
Data: 31.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
Pożegnaj stary i przywitaj NOWY ROK z najlepszym klubem w najlepszym szampańskim klimacie w Sopocie!!! 
W tym roku Sylwestrową imprezę organizujemy razem z Tolerado 
A z każdej wejściówki przeznaczymy 5zł - cegiełkię na wsparcie dla stowarzyszenia.
Sala HELL: BaRT Dee - największe i najlepsze HITY nie tylko mijającego roku :)
Sala HEAVEN - Njoy the DJ - czyli coś dla fanów mocniejszego uderzenia. 
GWIAZDAMI WIECZORU BĘDĄ : Adelon - look alike Adele oraz Lucy d'Arc 

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester z Grupą Stonewall
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6
Data: 31.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
Pożegnaj stary i przywitaj NOWY ROK z najlepszym klubem w najlepszym szampańskim klimacie w Poznaniu !!!
W tym roku Sylwestrową imprezę organizujemy razem z Grupa Stonewall.
A z każdej wejściówki przeznaczymy 5zł - cegiełkię na wsparcie dla stowarzyszenia.
Sala HELL: Dj Gazir- największe i najlepsze HITY nie tylko mijającego roku :)
Sala PURGATORY - Erick Silent - czyli coś dla fanów mocniejszego uderzenia: house,techno, bigroom, progressive house
Sala HEAVEN: Saayder - największe i najlepsze HITY RADIOWE I R&B :)
Sala KARAOKE - STREFA VIP - osobna sala, bar w własnym barmanem , OPEN BAR, przekąski (kanapki, koreczki, coś słodkiego, coś słonego ), (ograniczona ilość miejsc)
Gwiazdą WIECZORU BĘDZIE: Lady FireFox drag queen
 :)

Wydarzenie na Facebooku

Touch of New Year | Sylwester 2017
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa

Data: 31.12.2017, w godzinach 19.00-6.00
To dopiero był rok! Działo się wiele - i dobrego, i złego. Jak to w życiu bywa. Nie ma jednak co skupiać sie na negatywach. Spędź ostatnią noc 2017 w najlepszym towarzystwie w Polsce. Baw się z nami i szalej, jakby jutra miało nie być!
Noc umili nam głos wspaniałej Patrycji Malinowskiej oraz didżejki set Waszego ulubionego dja Archiego. Czego chcieć więcej? A, no oczywiście, że mamy dla Was promocje na barze 
Dotknijcie z nami Nowego Roku 2018!

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester z Baby Jane
Miejsce: Club Galeria, Pl. Mirowski 1, Warszawa
Data: 31.12.2017, w godzinach 21.00-5.00W ten wyjątkowy wieczór wystąpi dla Was Baby Jane!

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester 2017/2018
Miejsce: NARRAGANSET, Gdańska 129, Łódź
Data: 31.12.2017, w godzinach 21.00-06.00
Przywitaj z nami Nowy Rok
Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek .
Po raz pierwszy w Polsce , przebojowy duet Baccara będzie gwiazdą tegorocznego sylwestra.
Prowadzenie wieczoru - Lady Brigitte !

Nie zabraknie przebojowej i bardzo tanecznej oprawy muzycznej w wykonaniu dj-a Pitera .

Dobrze zaopatrzony bar i zawsze profesjonalna obsługa będą dopełnieniem tej niesamowitej imprezy .
Doborowe towarzystwo i zabawa do białego rana to nasza wizytówka.
Taka noc jest tylko raz w roku – spędź ją razem z nami 

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester z Rewią Drag Queen / Teatr Barakah
Miejsce: Teatr Barakah, Paulińska 28, Kraków
Data: 31.12.2017, w godzinach 20.00-6.00
Zapraszamy na wejście w 2018 roku z nami, a zaczniemy Rewią „Life & Diamonds”. To najnowsza, a druga z kolei po „Divas night” nasza queerowa produkcja i obecnie jedyna queerowa rewia w Polsce. 
Trzy Drag Queen's: Papina McQueen, Savannah Crystal i Ka Katharsis, iluzjonista Victor Febo oraz dwójka tancerzy, Oscar i Witold stworzyli niepowtarzalne widowisko, by delikatnie potrząsnąć queerowym i niezależnym światkiem. „Life & Diamonds” przekracza granice klasycznej rewii, pojawiają się tu elementy kabaretu, tańca, performance i iluzji. Choreografia oraz wyszukane stroje tworzą spójny teatralny show. Rewia „Life & Diamonds” pozwoli zapomnieć o prozie życia, da poczucie smaku z wielkiego świata, trochę blichtru, zaskoczy feerią kolorów, ale też zostawi czas na refleksję. A przede wszystkim pozostawi niezapomniane wrażenia.
Obsada: Papina McQueen, Savannah Crystal, Ka Katharsis, Victor Febo, Oscar, Witold
A po Rewii będziemy się bawić!

Wydarzenie na Facebooku

Sylwester z Tęczówką
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 31.12.2017, w godzinach 22.00-06.00
Pożegnaj stary i przywitaj NOWY ROK z najlepszym klubem w najlepszym szampańskim klimacie w Katowicach !!!
W tym roku Sylwestrową imprezę organizujemy razem z Stowarzyszenie TęczówkaA z każdej wejściówki przeznaczymy 5zł - cegiełkę na wsparcie dla stowarzyszenia.
Zagrają:
Sala HELL: DJ Risto największe i najlepsze HITY nie tylko mijającego roku :)
Sala HEAVEN: Dj Meggz- największe i najlepsze HITY RADIOWE I R&B :)
Gwiazdą WIECZORU BĘDZIE: DQ ŻAKLINA & KAMILA 

Wydarzenie na Facebooku

Muzyka Nieheteronormatywna na Szpitalnej
Miejsce: Szpitalna 1, Szpitalna 1, Kraków
Data: 05.01.2018, w godzinach 22.30-8.00
MĘDRCY ŚWIATA, MONARCHOWIE, GDZIE ŚPIESZNIE DĄŻYCIE? DZIEŃ PRZED TRZECH KRÓLI, MUZYKA NIEHETERONORMATYWNA RAZ JESZCZE ZAWITA DO BRAM SZPITALNEJ. 6 OSÓB NA DWÓCH SCENACH, SZTUKA KULTURA ZABAWA, TAK WŁAŚNIE BĘDZIE ♥ DUŻA SALA: BAILA / BAILE FUNK / GHETTO HOUSE / JERSEY CLUB. SALA PRZY BARZE: EDM / EURODANCE / R&B / DANCEHALL / REGGAETON

ZAGRAJĄ:
AMYOPLASIA https://soundcloud.com/amyoplasia
DJ HEJ KOCHANI
HOLIDAY INN https://soundcloud.com/holidayinnholidayinn
KXLT https://soundcloud.com/kxlt
PUPPER DJ
DO ZOBACZENIA!
PS NAZWISKO SZÓSTEGO DIDŻEJA POZNACIE LADA CHWILA

Wydarzenie na Facebooku

The Smiths & Morrissey Party
Miejsce: Pogłos, Burakowska 12, Warszawa
Data: 12.01.2018 w godzinach 22.30-08.00
Burn down the disco 
Hang the blessed DJ 
Because the music that they constantly play 
IT SAYS NOTHING TO ME ABOUT MY LIFE

DJ z Wąsem // Patrynio (Bursztynek&Kasztanek) // Kojot (Double Trouble) //NEBAZ (set urodzinowy z nagrań live)

Wydarzenie na Facebooku

KONCERTY

David Guetta
Data: 27.01.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
Muzyczny początek 2018 roku rozpocznie się od bardzo mocnego akcentu. Już 27 stycznia David Guetta, jeden z najpopularniejszych DJ-ów świata, zaprezentuje swój set w krakowskiej TAURON Arenie. Na płycie największej hali w Polsce będzie można bawić się między innymi przy najgorętszych hitach minionego lata! David Guetta, to kolejny DJ światowej sławy, który przyjedzie do Polski na zaproszenie Prestige MJM. Ten wyjątkowy koncert rozpocznie świętowanie jubileuszu dziesięciolecia istnienia agencji.

Wydarzenie na Facebooku

DEPECHE MODE
Data: 07.02.2018 - TAURON Arena, Kraków
Data: 09.02.2018 - Atlas Arena, Łódź
Data: 11.02.2018 - ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
Depeche Mode w Polsce! Po trasie po Europie i Ameryce Północnej Depeche Mode brytyjski zespół wróci do Europy z dodatkowymi koncertami. Na miesiąc przed wyprzedanym koncertem Depeche Mode na PGE Narodowym w Warszawie zespół z radością ogłasza 3 kolejne, halowe koncerty.

Caro Emerald
Data: 21.02.2018 w Klubie Stodoła, Warszawa
Holenderska wokalistka jazzowa Caro Emerald wystąpi w Polsce! Artystka, znana m.in. z takich utworów jak "A Night Like This", "Back It Up" czy "Tangled Up" 21 lutego oczaruje publiczność zgromadzoną w Klubie Stodoła. Wokalistka wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą EP-kę „Emerald Island”. 

Wydarzenie na Facebooku

Emeli Sandé
Data: 23.02.2018, TAURON Arena, Kraków
Emeli Sandé - zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Brytyjski Wykonawca 2017 roku - zaśpiewa w TAURON Arena Kraków! Szkocka piosenkarka, która podbiła świat swoim debiutanckim albumem Version of Events, przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Artystka, łącząca ze sobą gatunki R&B, soul, gospel i pop, wystąpi 23 lutego 2018 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Najlepsza brytyjska artystka 2017 roku zaprezentuje polskiej publiczności kolekcję swoich największych hitów!

Wydarzenie na Facebooku

Jessie Ware
Data: 04.03.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
Uwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na koncerty do Krakowa i Warszawy! Artystka wystąpi 4 marca na krakowskiej TAURON Arenie Kraków i 6 marca na warszawskim Torwarze!
Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, "Tough Love", to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. 
Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.
Utwór "Selfish Love" jest zapowiedzią nowego kierunku muzycznego artystki znanej wcześniej z kojących, soulowych utworów opowiadających o miłości i jej braku. 

Wydarzenie na Facebooku

X Ambassadors
Data: 27.03.2018 w Klubie Stodoła, Warszawa
X Ambassadors karierę rozpoczęli pod nazwą Ambassadors, udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do „Unconsolable”. W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem kooperacji jest ich debiutancki album „VHS” z którego pochodzi największy przebój grupy – „Renegades”. Utwór ogromną popularność zyskał dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych.

Wydarzenie na Facebooku

30 Seconds To Mars
Data: 18.04.2018 w Atlas Arenie w Łodzi
hirty Seconds To Mars tworzą Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic i w tym składzie wyprzedają największe areny i stadiony na całym świecie. Zespół został okrzyknięty jedną z najlepszych grup koncertowych na całym świecie! Fakt ten poparło premierowe wykonanie koncertowe singla Walk On Water podczas którego wykorzystali innowacyjną technologię podczerwieni i z gościnnym udziałem Travisa Scotta podczas gali MTV VMA award. Koncert 30 Seconds To Mars to wydarzenie obowiązkowe dla każdego fana nowoczesnego rocka. Nie są znane jeszcze wszystkie szczegóły odnośnie nadchodzącego koncertu, zespół 30 Seconds to Mars ogłosi więcej informacji wkrótce. 30 Seconds To Mars bilety w sprzedaży! 

Wydarzenie na Facebooku

Pink Floyd
Data: 26.04.2018 w katowickim Spodku
Data: 27.04.2018 w poznańskiej Arenie
Rok 2018 będzie dla The Australian Pink Floyd Show świętowaniem trzydziestolecia swojej przygody z Pink Floyd i dlatego właśnie zaprezentuje specjalną trasę koncertową zatytułowaną "Time", podczas której zespół wykonywać będzie utwory z każdego okresu działalności Floydów. 
Spektakularne show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery, a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie. Dziesięcioosobowy zespół znakomitych muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show. 
The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Metallica
Data: 28.04.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
SAN FRANCISCO, KALIFORNIA – 16 marca, 2017 - Metallica ogłosiła dziś europejską część trasy WorldWired propomującej ich nowy album Hardwired… To Self-Destruct. Trasa rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak. Poniżej kompletna lista wszystkich koncertów, kolejne nie będą dodawane. 

Wydarzenie na Facebooku

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox
Data: 30.04.2018 w Klubie Stodoła, Warszawa
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, uwielbiany przez polską publiczność kolektyw, wraca w 2018 roku do Polski. Przyjazd grupy to rezultat wcześniejszych koncertów w naszym kraju, które cieszyły się ogromną popularnością i wypełniały kluby po same brzegi.

Wydarzenie na Facebooku

The Vamps
Data: 13.05.2018 w warszawskiej Progresji
The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic. Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy („Meet The Vamps” i „Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin! Wśród nadchodzących, europejskich dat nie zabrakło również Warszawy! Dodatkowo, jako support The Vamps zagra grupa New Hope Club! Sprzedaż biletów rusza 17 listopada o 9:00, dostępne będą w stałych punktach sprzedaży!

Sam Smith
Data: 01.06.2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Puławska 266, Warszawa
W ramach Orange Warsaw Festival wystąpi sam Sam Smith!

Wydarzenie na Facebooku

Tyler, the Creator
Data: 02.06.2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Puławska 266, Warszawa
Każdy jego album jest wydarzeniem, każdy koncert odlotem! Tyler the Creator, z nowym albumem "Flower Boy" 2 czerwca na Orange Warsaw Festival!

Wydarzenie na Facebooku

Florence and the Machine
Data: 02.06.2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Puławska 266, Warszawa
Orange Warsaw Festival dokładnie za pół roku. To też 2 czerwca w sobotę na scenie Florence + The Machine!

Wydarzenie na Facebooku

Lenny Kravitz
Data: 08.06.2018 na krakowskiej Arenie
Lenny Kravitz ogłosił nadchodzącą wakacyjną, europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2018 r., podczas której wystąpi 8 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 12 grudnia o godz. 10:00 i potrwa 36 godzin. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 15 grudnia o godz. 10:00. Więcej informacji o całej trasie koncertowej nawww.lennykravitz.com/tour/.

Wydarzenie na Facebooku

Pearl Jam
Data: 03.07.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
Pearl Jam zagra 14 koncertów w ramach europejskiej trasy koncertowej w czerwcu i lipcu 2018 roku. Trasa rozpocznie się 12 czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14 lipca w Lizbonie. Podczas trasy zespół zawita po raz pierwszy od 1996 roku do Rzymu i zagra swoje pierwsze koncerty w Padwie (Włochy) i w Krakowie (Polska).

Wydarzenie na Facebooku

Gorillaz
Data: 04-07.07.2018 w Gdyni
Pierwsza gwiazda festiwalu Open'er 2018 ogłoszona! Pierwszy headliner to gwiazda światowego formatu, która ma w naszym kraju niezliczoną rzeszę fanów! Pierwsza gwiazda Open'er 2018 to Gorillaz! Muzyczny projekt tworzony przez Damona Albarna i Jamie Hewletta zawita do Polski już drugi raz w ciągu zaledwie roku! Gorillaz grali bowiem w naszym w czerwcu 2017 roku.

Wydarzenie na Facebooku

Guns'N'Roses
Data: 09.07.2018 na Stadionie Śląskim
Guns N' Roses z impetem wkroczą w 2018 roku na 13 stadionów, w tym Stadion Śląski - nie przegap okazji, żeby zobaczyć ich w Polsce! Stadionowa trasa Guns n Roses koncerty 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid.
Pierwsza europejska część trasy Not In This Lifetime Tour sprzedała ponad milion biletów w 2017 roku, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd.
Zaraz po powstaniu Guns N’ Roses w 1985 roku zespół wstrzyknął dawkę nieokiełznanego, bezkonkurencyjnego i niemożliwego do zatrzymania charakteru do wzrastającej sceny rockowej w Los Angeles. Ich debiutancki album, Apetite for Destruction, utrwalił ten wizerunek a zespół stał się najlepiej sprzedającym się amerykańskim debiutem w historii, z 30 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. W 1991 roku pokryte siedmiokrotną platyną Use Your Illusion I oraz Use Your Illusion II zajmowały dwa pierwsze miejsca na liście tuż po ich premierze. Na przełomie ostatniej dekady zespół Guns N’ Roses występował na wyprzedanych koncertach i był headlinerem na festiwalach na całym świecie, promując ciepło przyjęty przez krytyków i pokryty platyną album Chinese Democracy z 2008 roku. Sześć studyjnych albumów później Guns N’ Roses jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Koncerty kultowej grupy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej, łącząc miliony fanów na całym świecie.

Wydarzenie na Facebooku

Iron Maiden
Data: 27.07. w krakowskiej TAURON Arenie
Po ogromnym sukcesie światowej trasy w 2016 i 2017 roku, promującej 16-sty album studyjny “The Book Of Souls”, IRON MAIDEN wyruszają w trasę w 2018 roku grając koncerty w arenach oraz na festiwalach w Europie w ramach światowej trasy Legacy Of The Beast. Trasa rozpocznie się 26 maja w Tallinnie w Estonii a zakończy się w londyńskiej arenie O2 10 sierpnia. Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 27 lipca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków. Pełną informację o europejskiej trasie koncertowej można znaleźć na ironmaiden.com. Trasa potrwa do 2019 roku. 

Wydarzenie na Facebooku

Ed Sheeran
Data: 11-12.08.2018 na PGE Narodowym
Ed Sheeran w Warszawie 2018 wystąpi dwa razy! Pierwszy koncert Eda Sheerana w Polsce na stadionowej trasie odbędzie się 11.08.2018, a drugi dzień później - 12.08.2018. Organizatorzy spodziewali się, że wejściówki wyprzedadzą się w błyskawicznym tempie, dlatego też zrobili olbrzymią niespodziankę fanom angielskiego wokalisty. Obydwa wydarzenia odbędą się na największym obiekcie w kraju, PGE Narodowym!

Wydarzenie na Facebooku

DEBATY - SPOTKANIA - AKCJE - TEATR - WYSTAWY

Wystawa "Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski Kontekst" w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Data: 28.09.2017-21.01.2018
Wystawa dzieł Fridy Kahlo i Diego Rivery z kolekcji Jacquesa i Natashy Gelmanów, a także prac z kolekcji prywatnych i muzeów w Meksyku, Niemczech i Polsce.
Wystawa „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst” będzie pierwszą i jedyną w Polsce wystawą Kahlo i Rivery, wzbogaconą o mało znany polski wątek w życiu artystów. Tytułowy kontekst tworzą z jednej strony bardzo bliskie relacje artystów z autorkami o polskim pochodzeniu (Bernice Kolko i Fanny Rabel), z drugiej zaś obecność obrazów Kahlo i Rivery oraz grafik Fanny Rabel na Wystawie Sztuki Meksykańskiej w 1955 roku w Polsce.

Wydarzenie na Facebooku

Klementyna Suchanow: Gombrowicz. Ja, geniusz.
Data: 13.12.2017, w godzinach 19.00-20.30
Miejsce: Kawiarnia Literacka, Krakowska 41, Kraków
Gombrowicz. Ja, geniusz to podróż pełna zagadek i znaków zapytania. Zaczyna się na długo przed 1904 rokiem i kończy śmiercią pisarza. To nie tylko podróż, w czasie której z nieopierzonego ziemiańskiego syna wyrośnie pewny swej indywidualności twórca, kreujący zupełnie nowy język filozof i w końcu zmęczony sławą człowiek, to również wędrówka przez kompleksy polskiej – i nie tylko – literatury, historii, tradycji i obyczajowości.
Choć trudno w to uwierzyć, Gombrowicz. Ja, geniusz to pierwsza pełna biografia pisarza. Klementyna Suchanow przez lata zbierała materiały, prowadziła rozmowy i podróżowała śladami Gombrowicza. Efektem jest monumentalne dzieło, w którym odbija się nie tylko Itek/Witold, ale także fermentująca kulturowo Europa XX wieku na tle skomplikowanych historycznych wydarzeń.

Wydarzenie na Facebooku

Warsztat - poznaj swoje prawa
Data: 16-17.12.2017 w godzinach 12.00-16.00
Miejsce: Lambda Warszawa, Żurawia 24a, Warszawa
Zapraszamy na dwuczęściowe warsztaty "Poznaj swoje prawa" 16 i 17 grudnia w godzi 12-16.
Chcesz się dowiedzieć jak wygląda uregulowanie prawne osób pozostających w związkach nieformalnych? Nie wiesz czy masz prawo uzyskać informacje o stanie zdrowia partnera/partnerki w szpitalu? Czy Twój partner/Twoja partnerka może po Tobie dziedziczyć ? Jak ułożyć stosunki majątkowe w związku jednopłciowym? 
Chcesz się dowiedzieć jak przeciwdziałać dyskryminacji w miejscu pracy ? Nie wiesz czy to, czego doświadczasz lub obserwujesz w pracy to zachowanie niedozwolone – mobbing lub molestowanie? Czy zastanawiasz się jakie prawa Ci w związku z tym przysługują?
Byłeś ofiarą/ świadkiem przestępstwa? Myślisz, że jesteś bezradny w starciu ze sprawcą? Nie wiesz, czy możesz zgłosić sprawę na policję czy musisz samodzielnie złożyć akt oskarżenia do sądu?
Zgłoś się na nasze warsztaty prowadzone przez doświadczonego prawnika praktyka. Bądź świadomy/świadoma swoich praw - poznaj odpowiedzi na powyższe pytania i dużo więcej. 
Osoba prowadząca: Magdalena Misztal – adwokat w indywidualnej kancelarii adwokackiej, specjalizuje się w sporach sądowych, reprezentuje klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, jest również obrońcą w sprawach karnych. W ramach stowarzyszenia Lambda Warszawa udziela porad prawnych dla osób dotkniętych dyskryminacją ze względu na orientację seksualną.
Zapisy przez formularz online http://bit.ly/2iqQuWx
Całość jest realizowana przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Razem przeciwko dyskryminacji. Poradnictwo dla grup szczególnie zagrożonych dyskryminacją".

Wydarzenie na Facebooku

Spotkanie Świąteczne Tolerado
Data: 17.12.2017, w godzinach 16.00-19.00
Miejsce: Tolerado, Miszewskiego 17, Gdańsk
Drodzy i Drogie,
w niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 16:00 w siedzibie naszego stowarzyszenia odbędzie się Świąteczne Spotkanie Tolerado i Przyjaciół. 
Znów nadarza się okazja, abyśmy spędzili miło czas w gronie członków i członkiń stowarzyszenia, uczestników/uczestniczek grup rozwojowych, przyjaciół i naszych sojuszników
Jak w poprzednim roku odbędzie się akcja prezentów świątecznych. 
Co to oznacza?!
Każdy osoba, która przyjdzie na spotkanie, proszona jest o przyniesienie drobnego upominku, który zostanie przekazany na loterię. Nie chodzi jednak o kupowanie prezentu, ale o zrobienie go albo własnoręcznie, albo podarowanie rzeczy, którą posiada się w domu. Każdy prezent zostanie oznaczony numerkiem, a następnie będziemy po kolei losować rzecz, z którą wrócimy do domu
Cóż to by była za kolacja, gdyby nie było co jeść i pić. Zwyczajowo każdy/każda przynosi coś ze sobą (oczywiście w miarę możliwości). To też dobra okazja do popisów kulinarnych. Piszcie proszę, co byście chcieli/chciały przynieść!

Wydarzenie na Facebooku

Queer o'clock #5: All I want for Christmas
Data: 17.12.2017, w godzinach 17.00-19.00
Miejsce: Lindo Cafe & Bar, Sławkowska 23, Kraków
Queer o’clock to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Stowarzyszenie Queerowy Maj - co miesiąc będziemy rozmawiać w luźnej i otwartej atmosferze o kwestiach związanych ze społecznością LGBTQI+. Jeśli chcesz spędzić czas w doborowym towarzystwie, nie może Ciebie zabraknąć!

Podczas grudniowego queer o`clocka porozmawiamy o świętach. Czy osoby LGBT świętują? Jakie są Wasze świąteczne przyzwyczajenia? Jak spędzacie ten okres? Wracacie na wigilię do rodzinnego domu, czy może spędzacie ją z wybraną rodziną lub drugą połową? Jakie uczucia towarzyszą Wam na samą myśl o wigilijnym stole? Jest to dla Was czas magii i radości czy może wręcz przeciwnie? Jak wyglądają święta w tęczowych rodzinach? 

Jeśli chcesz posłuchać o doświadczeniach i przemyśleniach innych osób LGBT, nie przegap świątecznego queer o`clocka! Do zobaczenia!

Wydarzenie na Facebooku

Queermas z Kulturą Równości
Data: 17.12.2017, w godzinach 17.00-20.00
Miejsce: Księgarnia Hiszpańska Wrocław La Librería Española de Wrocław, Szajnochy 5, Wrocław
Coraz bliżej święta, dla niektórych czas długo wyczekiwany, dla innych okres, który trzeba przetrwać. Dlatego z Kultura Równości wracamy z Queermasem - świątecznym i noworocznym tęczowym spotkaniem we wspólnym gronie osób LGBTQIA i ich osób sojuszniczych! Naładujmy się wspólne dobrą energią, zjedzmy wegetariańską kolację, pobawmy się przed końcem tego roku.

Queermas to doskonała okazja żeby podziękować Wam za cały rok pracy, za to że byliście i byłyście z nami przez ten czas. Weźcie swoje drugie połówki, rodziców i przyjaciół i przyjaciółki. Zachęcamy też do przynoszenia wegetariańskich świątecznych potraw, którymi podzielimy się wspólnie. 

Świąteczną atmosferę Queermas uświetni nam nasza pierwsza złota gwiazdka drag queen Goldie Vollhorn. Przygotuje dla Nas zabawę, do udziału w której wszyscy jesteście zaproszeni! A mówi się o tej grze na całym świecie i teraz, po raz pierwszy Goldie zaprasza do Wrocławia na Pop-quizzową ucztę "O co Ka-(Wo)man???". Wzmocnij swoje złote komórki i przyjdź na zabawę!

Wydarzenie na Facebooku

„Paragraf 175” w Klubie Filmowym LGBT
Data: 18.12.2017, w godzinach 19.00-22.00
Miejsce: Krytyka Polityczna, Foksal 16, Warszawa
„Replika” i Krytyka Polityczna zapraszają na pokaz filmu „Paragrafu 175”. Po seansie - dyskusja z udziałem dr Joanny Ostrowskiej, badaczki Uniwersytetu Jagiellońskiego, zajmującej się historią homoseksualnych ofiar nazizmu. 

Prowadzenie: Mariusz Kurc.

„Paragraf 175” pokazywaliśmy wcześniej w Klubie Filmowym LGBT w związku z premierą pierwszej w Polsce książki o homoseksualnych ofiarach nazizmu – „Mężczyźni z różowym trójkątem” Heinza Hegera. Teraz pokazujemy „Paragraf 175” w związku z niedawną premierą innej książki: „Cholernie mocna miłość” – wspomnień Stefana T. Kosińskiego, jednego z Polaków skazanych w czasach III Rzeszy za homoseksualizm – i jedynego Polaka, który opowiedział swą historię
„Paragraf 175” (2000) to jeden z najwybitniejszych filmów dokumentalnych o tematyce LGBT. Przedstawia on „losy” przepisu zakazującego homoseksualności w Niemczech, który w III Rzeszy został rozszerzony tak, że skazać na obóz koncentracyjny można było nawet za niewinny gest mężczyzny w stosunku do innego mężczyzny. Przepis dziś jest okryty ponurą niesławą, ale po wojnie wcale nie został zlikwidowany – dwa powojenne państwa niemieckie RFN i NRD uznały paragraf 175 za właściwy i nadal skazywały za homoseksualizm – aż do końca lat 60.
Reżyserzy Rob Epstein i Jeffrey Friedmann (laureaci pierwszego „gejowskiego” Oscara za „Czasy Harveya Milka”) prezentują wstrząsające historie kilkunastu homoseksualnych ofiar nazizmu. „Byłem bity, poniżany, torturowany. O gwałtach analnych nawet nie wspominam. Mam orzeczone 90% kalectwa. Naziści wpychali mi 25-centymetrowy kawałek drewna do tyłka. Mam wciąż krwawienia! Musiałem patrzeć, jak mój ukochany jest pożerany przez psy!” – krzyczy jeden z nich, Pierre Seel.
Obraz zawiera zarówno wywiady z mężczyznami, którzy w obozach zmuszeni byli nosić na pasiakach „różowe trójkąty” (jako symbol homoseksualności), jak i całą masę archiwalnych filmów i zdjęć. 
„Paragraf 175” został uznany najlepszym dokumentem LGBT na festiwalu w Berlinie.

Wydarzenie na Facebooku

Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (127)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Pitrk__ (17) Ruda Śląska, Katowice Dzisiaj 22:07
Jakbym mieszkał w Wawie i bym miał już 18 lat to bym się przeszedł na ta Gagę bo to moja slay Queen :<
JulkaMariposa (38) Trójmiasto 14.10.2017 21:08
Popieram :)
JulkaMariposa (38) Trójmiasto 14.10.2017 21:08
Do Lesbijek i organizatorów:
Na "rynku" brak imprez dla lesbijek 30+. Wszystkie imprezy wnioskując po repertuarze są adresowane dla kobiet 18-29 lat. Ale nie będę tu pisać o dyskryminacji. Chciałam tylko zaapelować do wszechmocnych organizatorów/organizatorek imprez, że lesbijką jest się całe życie, a nie do 29 rż i żeby pomyśleli także o zorganizowaniu imprez dla dojrzalszych kobiet, które nie lubią hałasu, zgiełku, muzyki techno, dymu tytoniowego i alkoholu. Takie imprezy są bardzo potrzebne.
Zakręcona.. :) (27) Toruń 13.10.2017 10:10
i teraz nawet w Toruniu marsz równości będzie ;)
L_VIBES (?) 09.10.2017 23:33
Jeśli nie masz jeszcze planów na sobotni wieczór 14 października, to serdecznie zapraszam na kolejną odsłonę kobiecej imprezy. Djki x vocal live x wystawy & stoiska x szybkie randki by warszawskie schadzki :) 4 girls only :) bierz koleżanki i wpadaj :) więcej pod linkiem: https://www.facebook.com/events/132691870794397

Masz pytanie ? Napisz do Nas! :)
Zuan (22) Poznań/Wolsztyn 13.09.2017 1:01
Coś poza HAH'em w Poznaniu się dzieje...?
L_VIBES (?) 12.09.2017 22:31
HAJ!
Już w najbliższą sobotę zapraszam na imprezę Tylko Dla Kobiet + koncert "SYRENY" x Dj Lucy x Dj Hiena
Chcesz zrobić tatuaż w trakcie imprezy? Zapisz się! -50% tej nocy.
do zobaczenia 16 września! XOXO club / Marii Konopnickiej 6 / warszawa https://www.facebook.com/events/1971793076420512/
L_VIBES (?) 28.08.2017 16:15
▬▬▬▬ PLENEROVE LOVE ▬▬▬▬
czyli pożegnanie lata w kobiecym gronie!
Już 2 września zapraszamy serdecznie do nowego miejsca na świeżym powietrzu
#DOKONCALATA / ul. Wawelska 5
To nowa przestrzeń na Polu Mokotowskim, posiadająca 2 bary i ogromny ZADASZONY - co najważniejsze PARKIET! :) dodatkowo nie zabraknie wielu miejsc do siedzenia i chillowania! :)
Poprzez ilość atrakcji wyjątkowo wystartujemy o 21:00!

Tym razem o waszą dobrą zabawę zadbamy dodatkowo przez strefy rozrywki tj:

▬▬▬▬ strefa PLAY & FUN ▬▬▬▬
W lokalu znajdować się będą gry planszowe m.inn :
cludo
kolejka
robale
5 sekund
time party
domek
i wiele innych

▬▬▬▬ strefa WYSTAWCÓW ▬▬▬▬
MISS CUTE https://www.facebook.com/misscutepl/?ref=br_rs&sw_fnr_id=(...)&fnr_t=0

VALENTOVITCH https://www.facebook.com/valentovitch/

JÓSTYNA FRĄCKIEWICZ https://www.facebook.com/Pykcyk/?pnref=lhc

RECICLARTE https://www.facebook.com/reciclartepage/

LAMBDA https://www.facebook.com/lambda.warszawa/

MIŁOŚĆ NIE WYKLUCZA https://web.facebook.com/Miloscniewyklucza

KPH ( na imprezie znajdować się będą gadżety i prezenty od KPH ) https://www.facebook.com/lgbt.kph/

▬▬▬▬ strefa STREET FOOD ▬▬▬▬
Na imprezie nie zabraknie food trucków z jedzeniem dla nocnych smakoszy :)

FRESH PASTA POINT https://www.facebook.com/Fresh-Pasta-Point-47136162637577(...)6375778/

TYBETAŃSKIE YAK FOODTRUCK https://www.facebook.com/yakfoodtruck/

PIEKIELNY GRILL
Serwują pyszne dania z grilla

▬▬▬▬ DJs ▬▬▬▬
✖ ZUZAOK https://www.facebook.com/iamzuzaok/
✖ HIENA https://www.facebook.com/djhiena/

▬▬▬▬ DO WYGRANIA ▬▬▬▬
Vouchery na tatuaże do ZUZAOK
<Zuza nie tylko gra ale też i dziara>
Vouchery na Monster Trucki by Extremely
Zniżkowe vouchery do Aglaja & Izumi Hair
Płyty KOBIECE BRZMIENIE vol.l 1 by L Vibes

▬▬▬▬ WSTĘP ▬▬▬▬
start wyjątkowo o 21:00
wstęp : 15 pln / 20 pln
klub : #dokonca lata / Wawelska 5
▬▬▬▬ MATRONATY ▬▬▬▬

Portal dla lesbijek i biseksualistek Bezz.pl https://web.facebook.com/bezz.pl

Lambda Warszawa https://web.facebook.com/lambda.warszawa

Kobiety Kobietom https://web.facebook.com/KobietyKobietom

Miłość nie Wyklucza https://web.facebook.com/Miloscniewyklucza

Wyspa Kobiet - Twoje kobiece miejsce https://web.facebook.com/WyspaKobiet

Kobieca drużyna piłkarska https://web.facebook.com/Chrzaszczyki

Miłość nie wyklucza https://web.facebook.com/Miloscniewyklucza

Kampania przeciw Homofobii https://web.facebook.com/lgbt.kph/

Queer.pl www.queer.pl

Do zobaczenia
LV & friends
L_VIBES (?) 28.08.2017 16:04
zapraszam na imprezy dla lesbijek by L VIBES

Żegnamy wakacje w wielkim kobiecym stylu! Już 2 września ( sobota )
impreza kobieca PLENEROVE LOVE x 3 strefy rozrywki ( play&fun, wystawy i food trucki ) x Djki x klub #dokoncalata na ul. Wawelskiej 5. Weź udział w naszych konkursach fb i zgarnij nagrody ( tatuaże, monster trucki i wiele innych ). Zgarnij znajome/przyjaciolki i wpadaj! Więcej o evencie na : https://www.facebook.com/events/246453732542442/?active_t(...)ab=about

Mamy nadzieję, że do zobaczenia w środku!
L_VIBES (?) 28.08.2017 16:03
Hej!
Istnieją imprezy dla lesbijek . Nazywają się L VIBES
Nadchodząca impreza kobieca PLENEROVE LOVE x 3 strefy rozrywki ( play&fun, wystawy i food trucki ) x Djki x klub #dokoncalata na ul. Wawelskiej 5. Więcej o evencie na : https://www.facebook.com/events/246453732542442/?active_t(...)ab=about

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran