logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
2
1

GLAM CUP 2015 - już za parę dni!

Zobacz przygotowania do turnieju i poznaj Krakersów

Dodano: 23.01.2015, Aktualizacja: 24.01.2015

Jak wyglądają przygotowania do jednego z największych wydarzeń sportowych LGBTQ w naszym kraju? Dużo pracy, pilnowanie, by wszystko było zapięte na ostatni guzik, ale najważniejsze to pamiętać po co się to robi – dla zabawy i radości tworzenia czegoś RAZEM. Za kilka dni w Krakowie trzecia odsłona międzynarodowego turnieju siatkówki LGBTQ – GLAM CUP.

Organizowany przez Stowarzyszenie Krakowski Klub Sportowy Krakersy turniej już na stałe wpisał się w kalendarz krakowskich wydarzeń. Czy dziś jeszcze kogoś dziwi, że wydarzenie LGBTQ od początku odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, czy Marszałka Województwa Małopolskiego? W 2013 roku w turnieju udział wzięło blisko 250 uczestników z 8 państw Europy (31 drużyn, zarówno damskich jak i męskich), rok później do turnieju przystąpiło 40 drużyn (9 żeńskich i 31 męskich) z 10 państw europejskich. W tym roku drużyn jest 41, z czego 7 damskich i 34 męskich. GLAM CUP to nie tylko siatkówka, ale przede wszystkim SPOŁECZNOŚĆ. Krakersy od początku stawiają na program Outreach, dzięki któremu udaje się obniżyć koszty uczestnictwa dla drużyn z Europy na wschód od nas, pomoc (np. ta...   ( Pozostało znaków: 3488 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 195473   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
GLAM CUP 2015 - już za parę dni! Glam Cup 2013 (Fot. ro)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku