logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
68
2
4

Skuteczność mierzymy historiami z happy endem

Rozmowa z Katarzyną Górną z Biura Matrymonialnego Queer

Dodano: 22.12.2014, Aktualizacja: 22.12.2014

O bratnich duszach, klientach i klientkach biur matrymonialnych, miłości w czasach Internetu, ale też o tym jak na nich osobiście wpłynęło prowadzenie pierwszego - i jedynego w Polsce biura matrymonialnego dla ludzi LGBT - z Katarzyną Górną z Biura Matrymonialnego Queer rozmawiała Magda Dropek.

Załóżmy, że przychodzę do Pań w poszukiwaniu żony. Od czego zaczniemy spotkanie? Najważniejsza jest gotowość do szczerej, otwartej rozmowy, w trakcie której poznajemy oczekiwania naszych klientów. Oraz wypełnienie przez nich kwestionariusza doboru partnerskiego, który pomaga w sprecyzowaniu wymogów wobec partnera, czy partnerki. Może Pani podzielić się z naszymi czytelnikami i czytelniczkami jak to wygląda w kontekście "skuteczności"? Skuteczność naszego biura mierzymy historiami z happy endem, których szczęśliwie mamy coraz więcej. Zdarza się, że niektórzy poznają swoją bratnią duszę już po pierwszej randce, jednak na pewno nie jest to normą. Dlatego rozpoczynając współpracę uprzedzamy klientów, że celem naszym nie jest ilość zorganizowanych randek, ale jakość świadczonych usług - rozumiana jako najlepsze dopasowanie składanej propozycji. Takie podejście wymaga jednak czasu, a przede wszystkim cierpliwości, która patrząc na skojarzone przez nas pary, zdecydowanie się opłaca. Kto najczęściej korzysta z waszej oferty? Czego szukają kobiety, a czego mężczyźni? Na początku swoją ofertę chciałyśmy skierować wyłącznie do kobiet, bo wydawało nam się, że to one bardziej szukają trwałych związków, co okazało się być błędem. W tej chwili, jeżeli miałabym ocenić czy więcej wśród naszych klientów jest kobiet czy mężczyzn, to stwierdzam, że rozkłada się to pół na pół. A czego szukają? Nie będę tu rozdzielać na płeć, bo zarówno kobiety i mężczyźni szukają tego samego: miłości, partnerstwa, szczęśliwego związku, kogoś z kim będą mogli dzielić życie. Co dla was jest n...   ( Pozostało znaków: 6853 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 195365   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Skuteczność mierzymy historiami z happy endem Katarzyna Górna
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku