logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
181
1
19

Listy od czytelników: to nie jest kolejny film o gejach

"W jego oczach" już w kinach

Dodano: 02.09.2014, Aktualizacja: 02.09.2014

„Debiutant, Daniel Ribeiro z sukcesem omija niebezpieczeństwa tematyki filmu poruszającego problem niepełnosprawności. Zamiast emocjonalnego szantażu na widzach, pokazuje prostą historię odrobinę niekonwencjonalnej miłości” - pisał w zeszłym tygodniu o „W jego oczach” Łukasz Maciejewski. Film od piątku w naszych kinach, Wasze komentarze nie pozostawiają wątpliwości: jesteście zachwyceni i zachwycone. Nasza czytelniczka Karolina przysłała nam swoją – bardzo osobistą recenzję. Zapraszamy do lektury.

Będąc bezpośrednio związaną ze środowiskiem LGBT, mimowolnie biorę udział w dyskusjach z zażartymi przeciwnikami osób homoseksualnych i często angażuję się emocjonalnie. Właściwie nie często - zawsze. Ostatnio usłyszałam, że miłość między osobami tej samej płci jest niemożliwa, a jakakolwiek więź nie ma prawa bytu. Relacja homoseksualna została zrównana do, cytuję, miłości do kotków i piesków. Co prawda rozmówca chwilę później przekonywał, że tym zboczeńcom zależy tylko na seksie, więc nie wiem, na ile mogę poświadczyć o poczytalności mojego słownego oponenta, ale takie komentarze zawsze bolą. Tym bardziej więc cieszy mnie odnajdywanie kolejnych ni...   ( Pozostało znaków: 2831 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 195011   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku