logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
168
8
61

Babę zesłał Bóg: Małżeństwa na pokaz

Tymczasem w głębi szafy…

Dodano: 14.02.2013, Aktualizacja: 14.02.2013

Na lesbijskich portalach nie brakuje profili, których właścicielami są mężczyźni. Nie wszystkie jednak są stworzone w celu uwodzenia przedstawicielek płci pięknej. Przynajmniej nie w kontekście, w którym preferują to panowie, wstawiający tam zdjęcia swoich penisów i nagich torsów. Ci mężczyźni, o których dziś mowa, poszukują kobiety, która stworzy wraz z nimi parę idealną. Idealną dla świata zewnętrznego.

- Anna Bajroniczna - Ciota z miękkimi nadgarstkami Wojtek swojej wspólniczki szuka na jednym z bardziej znanych portali lesbijskich. Na moją zaczepkę odpisuje z łatwo wyczuwalną obawą. Czemu to właściwie cię interesuje? Skąd mam wiedzieć, że serio coś piszesz na ten temat? Po moim wyjaśnieniu następuje cisza, która trwa ponad tydzień. Nie naciskam i nie nalegam. Ta sama niepewność i brak zaufania pojawia się w trzech kolejnych przypadkach. Kiedy tracę już nadzieję dostaję wiadomość od Wojtka... Gdy zapytałam o powód wcześniejszych obaw i to co wpłynęło na zmianę decyzji, otrzymałam odpowiedź: Myślałem, że to któryś z kuzynów, że sprawdza. Może mnie znalazł czy coś. Rozumiesz. Od czasów gimnazjum nabijają się, że ze mnie taka ciota, że miękki nadgarstek, że baba. Nie wiem czemu zmieniłem zdanie, próbowałem udawanego związku z 3 dziewczynami i dalej próbuję. Sam już nie wiem. Korzystaj póki się nie rozmyślę. Wspomniane przez Wojtka dziewczyny to osoby, które podobnie jak on szukają spokoju. Każda z dziewczyn miała dość pytań ze strony rodziny o to - kiedy przyprowadzi kawalera. Pierwszą z nich Wojtek poznał na portalu lesbijskim, tym samym, na którym został przeze mnie zaczepiony. Kaśka miała dość gderania ojca i matki. Do tego tak jak u mnie zaczęły się podteksty, że to może jakaś lesba i żeby nie próbowała, bo czy mało już problemów mają? - pisze Wojtek. W udawanym związku wytrzymali pół roku. Potem Kaśka poznała swoją obecną partnerkę, która nie była zadowolona z takiego układu. Kontakt pozostał, a wspólną wersją rozpadu związku była kłótnia. Kolejną "dziewczyną" Wojtka była Ania. Cicha i skromna lesbijka wychowana w katolickiej rodzinie z katolicko-patriotycznymi wartościami. Ania - jak pisze Wojtek - była dziewczyną z małej wioski zabitej dechami. Panicznie bała się ojca, który był głową rodziny. Wiesz, to taka rodzina, która co niedzielę chodzi do kościoła w ubraniach kościołowych. Anka była zahukaną panienką, która bardzo przeżywała, że sobie kobiety nigdy nie znajdzie. Bardzo było mi jej żal. W sumie widziałem w niej samego siebie. Przerażony facet, który boi się ojca oglądającego MMA i nienawidzącego pedałów. Jak w telewizji leci coś o homo to zawsze powtarza, że on by tych wszystkich zboczonych pedałów zapierdolił, że to obraza dla męskości i brzydzi się nimi. Kiedy pytam dlaczego układ z Anią nie wypalił, Wojtek odpisuje: Kiedyś jej matka znalazła u niej jakąś książkę. Coś lesbijskiego. Dostałem tylko smsa, że musimy zakończyć szopkę, bo matka się dowiedziała. Potem pisałem, czy wszystko w porządku. Nie odezwała się. I to wszystko? Nie próbowałeś w jakiś sposób bardziej dowiedzieć się tego, co się z ni...   ( Pozostało znaków: 11494 )
Anna Krystowczyk Autor: Anna Krystowczyk Miłośniczka starych filmów, jazzu i fotografii Poznański nabytek z polski wschodniej. Miłośniczka starych filmów i dobrych książek. Współautorka vloga "Book raczy wiedzieć".

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 193453   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Małżeństwa na pokaz Fot. alphaspirit - (c) Fotolia.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku