logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
171
16
42

Przełom w polskim serialu?

Gejowski ślub w chmurach

Dodano: 10.01.2013, Aktualizacja: 16.01.2013

Dwaj mężczyźni są ze sobą już kilka lat, a jeszcze się nie pocałowali.

- Krzysztof Tomasik - Maciek Kołodziejski i Władek Cieślak to para. Razem pracują na uczelni, razem też mieszkają, już ponad trzy lata. Wtedy też Władek ujawnił się przed rodzicami, którzy z oporami, ale w końcu zaakceptowali homoseksualizm syna. Jego ojciec – Zdzisio jest taksówkarzem, matka to Róża, która kiedyś pracowała w warzywniaku, a teraz razem z przyjaciółką prowadzi kawiarnię. Władek ma syna Kajtka, rezolutnego okularnika, efekt jego młodzieńczego romansu z Sabiną Nowak. O istnieniu Kajtka dowiedział się, gdy był już z Maćkiem. Energia i czas poświęcany synowi często była kością niezgody między mężczyznami, w pewnym momencie spowodowała nawet ich rozstanie. To był szczególnie nerwowy okres, wszyscy się zamartwiali. Rodzice namawiali do zejścia się z Maćkiem, Sabina radziła raczej poszukać nowego faceta w Internecie. Władek był nawet na randce, ale spotkanie z Krystianem okazało się niewypałem. Na szczęście konflikt został zażegnany i panowie znów są...   ( Pozostało znaków: 4192 )
Krzysztof Tomasik Autor: Krzysztof Tomasik Stały publicysta Queer.pl, badacz polskiego homoseksualizmu, biografista Autor książek "Homobiografie" (2008) i "Gejerel" (2012), redaktor zbioru PRL-owskich reportaży "Mulat w pegeerze" (2011). Na Uniwersytecie Krytycznym Krytyki Politycznej w Warszawie prowadzi zajęcia z cyklu "Inna strona polskiego kina", wraz z Mariuszem Kurcem współgospodarz programu "Lepiej późno niż wcale" w radiu Tok Fm.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 193330   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Przełom w polskim serialu? Maciej (Tomasz Mycan) i Władek (Przemysław Stippa) - gejowscy bohaterowie Barw szczęścia
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku