logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
09.12.2016    STARTSKLEPKONTAKT

...
62
130
245

Queer.pl, czyli to samo od nowa

Nowy portal na Nowy Rok

Dodano: 30.12.2012, Aktualizacja: 31.12.2012

No i stało się! "Inna Strona" to Queer.pl. Przed Wami (i przed nami też) nowy początek i nowa próba stworzenia miejsca LGBT w sieci...

Aktualne informacje na temat prac nad portalem i aktualnych problemów znajdziecie na blogu.

Ostatnie dwa lata w internecie należały do globalnych społecznościówek a w szczególności do Facebooka. Dla wielu niszowych portali społecznościowych sukces niebieskiego giganta oznaczał koniec. Popularność Facebooka odbiła się także na oglądalności naszego portalu. Mijający rok był dla nas pierwszym rokiem bez wzrostu popularności. Stanęliśmy przed wyborem: radykalne zmiany lub zaprzestanie rozwijania portalu. Zdecydowaliśmy się na zmiany... Oto ich pierwsza odsłona.

Cały portal, którego części pochodziły jeszcze sprzed kilkunastu lat został napiasny zupełnie od nowa. Nie jest to zmiana widoczna, ale najbardziej czasochłonna i najważniejsza, bo otwiera nam zupełnie nowe możliwości. O nowościach portalu będziemy Was informować w formie bloga.

Jedną z radykalniejszych zmian jest nowa nazwa. Wiemy, że duża część naszych użytkowniczek i użytkowników nie akceptuje tego pomysłu. Mamy nadzieję, że z czasem uda nam się Was przekonać i przyzwyczaicie się a może nawet polubicie nową nazwę.

Kolejnym krokiem jest zmiana wyglądu strony. Efekt naszej pracy jest już w dużym stopniu widoczny. W niedalekiej przyszłości zadbamy z pewnością jeszcze bardziej o urządzenia dotykowe typu tablet i smartphone. Ważne było dla nas uporządkowanie portalu, uproszczenie podziału oraz lepsza czytelność strony - zwłaszcza dłuższych artykułów.

Społecznościowo będziemy stawiać na połączenia z innymi miejscami w sieci i nie zamierzamy się wcale ograniczać do Facebooka. Wkrótce Wasze profile będziecie mogli wzbogacać wtyczkami i w ten sposób szerzej prezentować się innym użytkownikom i użytkowniczkom. Dbamy też bardziej o Waszą prywatność. Wszelkie połączenia z innymi portalami są pod Waszą kontrolą.

Będziemy stawiać także na treści. Czy wiecie, że w naszej bazie danych mieści się już ponad 1.800 artykułów, 5.500 newsów oraz kilkaset opisów książek i filmów o tematyce LGBT? W przyszłości będziemy starać się ułatwić Wam dostęp do tych treści. Artykuły i newsy Queer.pl możecie przeglądać na czytnikach e-booków w formie pojedynczych artykułów lub zbiorów w wirtualnym magazynie Queer.pl.

Mamy nadzieję, że nasz nowy stary portal choć trochę Wam się spodoba. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z kilku niedociągnięć. Dla nas Queer.pl to przede wszystkim nowe możliwości i narzędzia, dzięki którym będziemy szybciej mogli reagować na to, co dzieje się w sieci.

Dziękujemy Wam za ponad 16 lat korzystania z "Innej Strony". Życzymy Wam wielu wspaniałych rzeczy w nadchodzącym 2013 roku a sobie kolejnych 16 lat z Wami!

Redakcja Queer.pl



Aktualne informacje na temat prac nad portalem i aktualnych problemów znajdziecie na blogu.
Autor: Brak informacji

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (245)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
earth (?) 01.03.2013 14:19
powiew świeżości :)
Dessert (?) 01.02.2013 23:13
Zapraszam do ogólnej grupy Lesbian.
Dziewczyny / Kobiety bez względu na wiek, status związku, preferencje seksualne, wyznanie, poglądy polityczne.
Zapraszam do zamieszczania tematów i dyskusji.
link do grupy
Poleć grupę i zaproś znajome :)
quarter-miler (?) 27.01.2013 10:50
Dobra_rada:
W sumie zmiany oceniam na plus. Strona odpycha kolorystyką, interfejsem i bardzo niskim poziomem publikowanych tu tekstów. Jeśli jest ktoś zainteresowany czytaniem starych artykułów musi wysłać kod i wybulić 2 złote. Jest ktoś chętny ? :)
Konkludując zmiany które teoretycznie miały przyciągnąć nowych użytkowników, okazały się strzałem w stopę. Nie jest to tylko moja opinia gdyż większości użytkowników nie podobają się zmiany.

"Komentatorzy to ludzie, którzy drapią innych, kiedy ich samych coś zaswędzi."
Robert McNamara
Dobra_rada (?) 27.01.2013 9:23
W sumie zmiany oceniam na plus. Strona odpycha kolorystyką, interfejsem i bardzo niskim poziomem publikowanych tu tekstów. Jeśli jest ktoś zainteresowany czytaniem starych artykułów musi wysłać kod i wybulić 2 złote. Jest ktoś chętny ? :)
Konkludując zmiany które teoretycznie miały przyciągnąć nowych użytkowników, okazały się strzałem w stopę. Nie jest to tylko moja opinia gdyż większości użytkowników nie podobają się zmiany.
monika666bydg (54) miasto jak miasto 23.01.2013 17:48
neguto:
nie wyglądam? łee szkoda ;( ........... :D
Monika - bardzo ładny erotyk ;) ( tak poza tematem)

uf ; ), myślałam że zostanę zbesztana za tę pomyłkę, a i dziękuję ; )
chiyome (27) Sztum/Malbork/Prabuty 23.01.2013 15:54
mnie też odwiedzają Mężczyźni a nie powiem abym na profilowym wyglądała na Faceta :D
ale śladu nie zostawiają. widać nie jestem tak fajna.

macie rację, portal tworzą Ludzie nie nazwa. dlatego tu jestem. ale wygląd mi przypomina szare Google+. mam sentyment do starej wersji, ale nie zauważyłam, aby coś w społeczności się zmieniło. może zobaczę jak grupy wrócą, bo tylko na to czekam :D
turkus (?) 23.01.2013 14:14
Niektórzy narzekają tutaj na kolorystykę portalu,że szaro . Znam przyczynę dlaczego taki kolor tu dominuję. Po prostu nasz redaktor lubi ten kolor. Zwróćcie uwagę w jakim kolorze ma swój profil- zdjęcie profilowe i tło ma czarno- białe. Jednak nie narzekajmy ,gorzej byłoby gdyby pan redaktor lubił wszystko w kropki bordo. Cały portal byłby w kropki bordo i my użytkownicy musielibyśmy to zaakceptować. Władza to wspaniała sprawa,bo można robić co się chce. Jest mądre powiedzienie, że o gustach się nie dyskutuję. Jedni lubią żywe kolory, inni stonowane. @neguto, jeżeli panie odwiedzają cię na profilu to komplement dla ciebie. Widocznie wszystkim się podobasz. Nie twoja wina...No cóż, geje fajne chłopaki!
neguto (?) 23.01.2013 13:22
nie wyglądam? łee szkoda ;( ........... :D
Monika - bardzo ładny erotyk ;) ( tak poza tematem)
monika666bydg (54) miasto jak miasto 23.01.2013 10:27
To co jest poniżej nie miało się tu znaleźć, jeśli tym kogoś wkurwiłam to sorki, ale ten portal jest teraz taki że wpisywałam do siebie, a widocznie przez pomyłkę tu "wpadło", CHOLERNIE CZUŁY jest, wystarczy lekko myszka przesunie sie juz co innego wyskakuje, nawet przy logowaniu sa problemy.. quarter-miler spam spamem, trudno stało się ale jest fakt faktem że to już nie typowy portal homo...chyba że panowie niektórzy nie wiedzą kto to lesbijka, na"IS" NIE BYŁO TYCH PROBLEMÓW. wiadomo BYŁO KOGO SZUKAMY...i mówcie co chcecie, "IS"był nasz a "QENNR" rozmywa się...mając firmę długie lata nie zmienia się nazwy...
quarter-miler (?) 23.01.2013 8:26
Co za spam, brawo dla kobiety - załóż bloga.
Dlaczego pod tematem który mnie interesuje jest śmietnik? To dlatego queer jest gorszy od tego poprzedniego is'a? Nie interesuje mnie, że nie ma jeszcze grup - to nie jest powodem by znajdowały się tu takie "śmiecie"
@neguto - nie wyglądasz na lesbijeczke :)
@monika666bydg - może biorą Cię za Patrica Swayze, kręcisz ich :)
Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
16 lat "Innej Strony" 16 lat "Innej Strony" 16 lat "Innej Strony" 16 lat "Innej Strony"
SONDA
Queer.pl - jakie są Wasze pierwsze wrażenia?
Głosowanie dostępne tylko dla zalogowanych.