logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
83
1
2

Chcę dawać przykład

Rozmowa z wicemisterem Gay World

Dodano: 10.08.2012, Aktualizacja: 10.08.2012

Tegoroczny Wicemister Gay World Lance Weyer jest świadomym swoich atutów młodym politykiem. W najbliższą sobotę uczestniczyć będzie w pierwszej w swoim mieście paradzie. Jak wygląda życie Mr Gay South Africa i czy trudno być politykiem-gejem w tym kraju? Z Lancem rozmawia Jej Perfekcyjność.

Tegoroczny Wicemister Gay World Lance Weyer jest świadomym swoich atutów młodym politykiem. W najbliższą sobotę uczestniczyć będzie w pierwszej w swoim mieście paradzie. Jak wygląda życie Mr Gay South Africa i czy trudno być politykiem-gejem w tym kraju? Z Lancem rozmawia Jej Perfekcyjność. Jak to się w ogóle stało, że wystartowałeś w konkursie Mr Gay World 2012? W zasadzie to z przymusu. Jako zwycięzca Mr Gay South Africa, musiałem reprezentować kraj na arenie międzynarodowej i zgłosić się jako kandydat. A do konkursu Mr Gay South Africa stanąłem dlatego, że chcę dawać przykład - być kimś w rodzaju wzorca do naśladowania dla młodych osób LGBT w RPA. Wciąż za dużo młodych osób podejmuje próby samobójcze i odurza się różnymi środkami, bo żyje w przekonaniu, że bycie gejem czy lesbijką jest równoznaczne ze śmiercią tow...   ( Pozostało znaków: 3543 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187124   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Chcę dawać przykład Lance Weyer
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku