logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
15
4
24

Piękny i bestia

„Piękno” w kinach

Dodano: 04.06.2012, Aktualizacja: 04.06.2012

„Piękno”, zasłużony laureat Queerowej Palmy na festiwalu w Cannes i południowoafrykański kandydat do Oscara, to nie jest film dla przyjemniaczków, którzy chcą się w kinie tylko rozerwać. Kto pozna Françoisa, długo go nie zapomni, ale wspominać nie będzie z rozrzewnieniem. Raczej z grozą.

„Piękno”, zasłużony laureat Queerowej Palmy na festiwalu w Cannes i południowoafrykański kandydat do Oscara, to nie jest film dla przyjemniaczków, którzy chcą się w kinie tylko rozerwać. Kto pozna Françoisa, długo go nie zapomni, ale wspominać nie będzie z rozrzewnieniem. Raczej z grozą. Czarnym i gejom wstęp wzbroniony François powoli zbliża się do pięćdziesiątki. Kawał chłopa. Trochę grubo ciosany, ale przystojny – może się podobać (typ: macho-daddy?). Małomówny, mało gestykulujący. Prawdziwy facet. Ma nieźle prosperującą firmę na prowincji, niedaleko Kapsztadu. Jest żonaty i dzieciaty, ale obie córki są już dorosłe. I jest homoseksualny, o czym wie tylko starannie wyselekcjonowana grupa takich, jak on – żonatych homoseksualnych facetów w średnim wieku. Spotykają się raz na jakiś czas. Zaczynają od piwka, potem jest seks. Reżyser Oliver Hermanus bez woalek pokazuje nam to smutne samcze grupowe zaspokajanie pożądania. Na dodatek z mocnym rasistowskim i homofobicznym posmakiem – czarny...   ( Pozostało znaków: 4256 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187104   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Piękny i bestia Fot. mat. pras.
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku