logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
137
83
150

Inna Strona to QUEER.PL!

W tym roku zmieniamy nazwę

Dodano: 01.02.2012, Aktualizacja: 01.02.2012

To nie żart. Wiemy, co oznacza taka zmiana i zdajemy sobie sprawę z ryzyka, które podejmujemy.

To nie żart. Wiemy, co oznacza taka zmiana i zdajemy sobie sprawę z ryzyka, które podejmujemy.

Dlaczego to robimy? Nazwa "Inna Strona" ogranicza poważnie nasze dalsze plany związane z mediami LGBT. Nie chcemy zawężać działalności wyłącznie do strony WWW. Chcemy stworzyć markę, która będzie synonimem mediów LGBT w Polsce. Nie odpowiada nam także sama nazwa, która zarówno fonetycznie jak i graficznie nie jest optymalna. Mamy nadzieję, że z czasem przywykniecie do nowej nazwy… a może ją nawet polubicie?

"Queer" czyli co?

"Queer" to obecnie określenie zbiorcze dla ludzi "nie-heteroseksualnych". "Queer" to także termin naukowy związany tożsamością płciową. Polska społeczność LGBT zna słowo "Queer" również dzięki serialowi pt. "Queer as Folk". QUEER.PL to cała nasza różnorodność, z której jesteśmy dumni!

Na początku było "Q"

Symbolem naszego logotypu jest Q - początkowa litera nazwy. Znak został utworzony z litery "O" poprzez wysunięcie fragmentu kręgu na zewnątrz. Jest to symbol naszej społeczności, różniącej się nieco od reszty społeczeństwa, posiadającej własną kulturę i tożsamość, ale będącej równocześnie jego integralną częścią.

Co i kiedy?

Na przyzwyczajenie się do nowej nazwy będziecie mieli cały rok. Pierwszym krokiem będzie uzupełnienie logotypu innastrona.pl dopiskiem "wkrótce QUEER.PL". Nowe logo pojawi się na zupełnie zmienionym portalu, którego premierę przewidujemy w połowie roku. Wtedy pod logotypem QUEER.PL będzie widniał dopisek "wcześniej innastrona.pl". Cały czas obie domeny będą prowadziły do naszego portalu. Planujemy także uruchomienie innych kanałów informacyjnych dla ludzi LGBT jak radio internetowe, ale to już inna historia…

Czekamy na Wasze komentarze w tej sprawie. Bądźcie dla nas łaskawi :-)

Prezentacja nowego logotypu na innnastrona.pl/queer

A oto moment odejścia "Innej Strony" :-)


Autor: Brak informacji

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (150)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
zlamaneserce1 (?) 20.01.2013 10:14
da_vinci:
totalne gówno...ja mysle ze sprzedali IS'a jakieś zachodniej firmie i pewnie stąd zmiana...piepszona macdonaldyzacja
nie stety kasa rządzi...
love_in_idleness (?) 05.01.2013 20:34
... , no i mamy QUEER.PL - lubimy czy nie ??
ukwar (23) Warszawa 29.12.2012 12:14
super, przygotowany jest nowy portal, jutro go nam pokażecie, ale od razu uprzedzacie, że nie jest jeszcze gotowy. to śmieszne. jeśli już oddajecie do użytku zupełnie nowy portal, moglibyście się postarać, żeby był w pełni sprawny i dopracowany w każdym calu. o to chyba powinno w tym chodzić, nie? że Queer.pl ma być lepsze od Innejstrony.pl. martwią mnie te zmiany. ta strona jest dobra, po co ją zmieniać?
da_vinci (?) 26.12.2012 23:12
totalne gówno...ja mysle ze sprzedali IS'a jakieś zachodniej firmie i pewnie stąd zmiana...piepszona macdonaldyzacja
satanicus1991 (26) Wrocław 20.12.2012 13:17
Ja również nie popieram pomysłu "Queer". Z kilku powodów:
po pierwsze- innastrona jest kultowa, jest jedynym tego typu portalem w Polsce.
po drugie- innastrona nie jest taką etykietką jak queer.
po trzecie- innastrona jest nazwą po krotność bardziej genialną niż queer. Proszę Was, "queer"? Może jeszcze homoseksualizm.pl?
po czwarte- nie zgadzam się i już ;P

przemyślcie to jeszcze!
tania_whiskey (?) 19.12.2012 23:19
21 grudnia nastąpi koniec świata, więc IS przetrwa nienaruszone, gdyż iż ponieważ szybciej padną wam serwery. Queer, mam nawet problem z zapamiętaniem, jak samo słowo się pisze, a co tu dopiero mówić o użytkowaniu na takim portalu.
diverso (30) Poznań 16.12.2012 9:05
Inn strona było oryginalne a jak wiedze kolejny raz queer to rzygać się chce...
haakon (31) Kraków [X] / 3miasto [ ] 13.12.2012 23:51
rojza_genendel:
Wolałam starą nazwę. Jedną z jej zalet była polskojęzyczność...

http://www.youtube.com/watch?v=WSGeKQcSsAA
Też będę tęsknił za starą nazwą.

PS.
Przy okazji mam pytanie natury technicznej do <b>webmasterów.</b> Czy po 30 grudnia nadal będzie można korzystać z adresu http://innastrona.pl ?
Czy z tego adresu będzie następowało automatyczne przekierowanie na queer.pl? A może adres IS będzie od razu skasowany?
era_g (33) Gdańsk 13.12.2012 22:47
Jakoś tak mam mieszane uczucia. Może nie słusznie, mam nadzieję, że zmieni się to po tych wszystkich portalowych ewolucjach. Życzę sukcesu i trzymam kciuki, aby to miejsce nie zmieniło swojego nieporównywalnego względem innych portali charakteru. Zmiany zawsze, prędzej czy później są konstruktywne, oby w tym przypadku było podobnie.
niall25 (30) Katowice 03.12.2012 20:14
no i kiedy nowa odsłona Innej Strony? Grudzień już mamy ;)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Inna Strona to QUEER.PL! Inna Strona to QUEER.PL!
SONDA
"Inna Strona" to QUEER.PL - co Ty na to?
Głosowanie dostępne tylko dla zalogowanych.