logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
80
3
12

Zagubiona diva

Smutne dzieje Violetty Villas

Dodano: 13.01.2012, Aktualizacja: 13.01.2012

Przerysowana, emocjonalna, pełna sprzeczności. Taka była Violetta Villas za życia. Wywoływała liczne kontrowersje, ale po śmierci wzbudza jeszcze więcej emocji. Dziś już wyraźnie widać, że mamy do czynienia z legendą

Przerysowana, emocjonalna, pełna sprzeczności. Taka była Violetta Villas za życia. Wywoływała liczne kontrowersje, ale po śmierci wzbudza jeszcze więcej emocji. Dziś już wyraźnie widać, że mamy do czynienia z legendą. 5 stycznia minął miesiąc od śmierci Violetty Villas, ale wciąż pojawiają się nowe doniesienia związane z jej osobą. Tabloidy i portale plotkarskie najpierw pisały o przyczynach śmierci piosenkarki, pogrzebie, a teraz prześcigają się w kolejnych informacjach związanych z testamentem gwiazdy i konfliktem pomiędzy jej synem, a opiekunką, Elżbietą Budzyńską, która okazała się główną spadkobierczynią Villas. Śledząc te doniesienia trudno nie zadać sobie pytania czy koniec gwiazdy musiał być tak tragiczny, i co o tym zdecydowało. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, chociaż trzeba zauważyć, że największym wrogiem Violetty Villas, była ona sama. Wszystkie negatywne cechy jej charakteru, które doprowadziły do tragicznego finału i w dużej mierze zaprzepaszczenia niewątpliwego talentu, można było zauważyć na wiele lat, zanim w jej życiu pojawiła się Budzyńska. Sporo materiału w tej kwestii dostarcza książka „Villas. Nic przecież nie mam do ukrycia” Izy Michalewicz i Jerzego Danielewicza, która na rynku ukazała się w listopadzie, niespełna miesiąc przed śmiercią artystki. Mechaniczna lalka Książka Michalewicz i Danielewicza nie jest biografią w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, to raczej reporterska wersja życia gwiazdy. Autorzy jako pierwsi postanowili opowiedzieć historię Violetty Villas, weryfikując tworzone przez nią wersje wydarzeń i rozmawiając z ludźmi, którzy znali ją na różnych etapach życia. Efektem jest fascynująca opowieść o kobiecie, która stworzyła siebie i swój wizerunek właściwie od zera. Urodzona w 1938 roku Czesława Cieślak przeszła długą drogę zanim ...   ( Pozostało znaków: 7669 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187063   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Zagubiona diva Okładka singla z 1986 r.
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku