logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
107
2
11

Niebezpieczne randki w sieci

Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?

Dodano: 04.04.2011, Aktualizacja: 06.10.2014

W świecie, w którym internetowe znajomości, zwłaszcza wśród środowisk LGBT, nikogo już nie dziwią, łatwo zapomnieć o kilku podstawowych zasadach, które pomogą nam zachować bezpieczeństwo.

Większość organizacji zajmuje się kwestią bezpieczeństwa w sieci dzieci i młodzieży - w przypadku osób dorosłych raczej się zakłada, że rozsądek weźmie górę. Ale czy tak jest na pewno? Łukasz Wojtasik z Fundacji Dzieci Niczyje, koordynator programu "Dziecko w sieci", przyznaje, że zasady bezpieczeństwa w sieci są uniwersalne – nieważne czy dotyczą osób dorosłych, czy młodzieży. "Dorośli bardzo często postępują w sieci nierozsądnie - zasady dotyczące bezpieczeństwa mogą wydawać się oczywiste, ale często okazuje się, że nie stosujemy ich nawet w zagrażających sytuacjach, jak np. kontakty i spotkania z osobami poznanymi w sieci. Jeszcze kilkanaście lat temu wiadomość o np. małżeństwie osób, które poznały się w sieci zaskakiwała - dziś internetowe znajomo...   ( Pozostało znaków: 3278 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186978   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Niebezpieczne randki w sieci (c) fox17 - Fotolia.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku