logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
114
4
28

Gdy urocza teściowa outuje...

"Zabiłem moją matkę" Xaviera Dolana

Dodano: 14.01.2011, Aktualizacja: 14.01.2011

Xavier Dolan to cudowne gejowskie "dziecko": inteligentny, utalentowany, przystojny, wyoutowany i bardzo młody - w marcu skończy 22 lata. Reżyser, aktor i scenarzysta. W październiku wszedł na nasze ekrany jego drugi film "Wyśnione miłości" o parze przyjaciół, heteryczce i geju, którzy zakochują się w tym samym chłopaku. Od 14 stycznia 2011 r. możemy oglądać w kinach jego debiut "Zabiłem moją matkę" (pokazywany na Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2009 r.), który Dolan nakręcił w wieku 19 lat. Film wprowadza firma Tongariro specjalizująca się w produkcjach gejowskich.

Xavier Dolan to cudowne gejowskie "dziecko": inteligentny, utalentowany, przystojny, wyoutowany i bardzo młody - w marcu skończy 22 lata. Reżyser, aktor i scenarzysta. W październiku wszedł na nasze ekrany jego drugi film "Wyśnione miłości" o parze przyjaciół, heteryczce i geju, którzy zakochują się w tym samym chłopaku. Od 14 stycznia 2011 r. możemy oglądać w kinach jego debiut "Zabiłem moją matkę" (pokazywany na Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2009 r.), który Dolan nakręcił w wieku 19 lat. Film wprowadza firma Tongariro specjalizująca się w produkcjach gejowskich. Nienawidzę cię! Reżyser (odtwarzający jednocześnie główną rolę) przyznaje, że "Zabiłem moją matkę" to opowieść na poły autobiograficzna. Hubert ma 17 lat, mieszka z mamą. Awantury to ich chleb powszedni. On brzydzi się jej mlaskania przy jedzeniu, ona wpada w furię, gdy syn się spóźnia. On blefuje w szkole, że nie ma mamy, ona każe mu czekać na siebie pod zamkniętymi na klucz drzwiami mieszkania. Kłócą się o wybór stacji radiowej podczas jazdy w samochodzie, o zakupy i o to, jak Hubert ma spędzić weekend. Od drobiazgów w mgni...   ( Pozostało znaków: 4665 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186956   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku