logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
17
1
4

Eliksir młodości?

SPA nie tylko dla kobiet

Dodano: 15.11.2010, Aktualizacja: 15.11.2010

Nasze ciało to nasza świątynia, powinniśmy więc o nie szczególnie dbać. Tymczasem zdarza się, zwłaszcza w przypadku mężczyzn, że większą wagę przykładamy do ubrań, gadżetów czy choćby zegarka, zapominając, że to właśnie zadbane ciało jest naszą największą ozdobą.

- Artykuł sponsorowany - Nasze ciało to nasza świątynia, powinniśmy więc o nie szczególnie dbać. Tymczasem zdarza się, zwłaszcza w przypadku mężczyzn, że większą wagę przykładamy do ubrań, gadżetów czy choćby zegarka, zapominając, że to właśnie zadbane ciało jest naszą największą ozdobą. Nikogo nie trzeba przekonywać, że w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny niejednokrotnie traktowany jest na równi z wnętrzem, nie tylko na płaszczyźnie społecznej, ale i zawodowej. Coraz częściej gdy staramy się o pracę, nasza aparycja jest równie istotna co doświadczenie, zwłaszcza gdy na stanowisku, o które się ubiegamy będziemy mieli bezpośredni kontakt z klientem. O ile kobiet nie trzeba specjalnie zachęcać do dbania o urodę, o tyle mężczyźni niestety jeszcze nie przykładają do tego takiej uwagi. Oczywiście nie można generalizować. Zdarzają się mężczyźni ratujący honor swej płci, jak i kobiety które nie do końca wiedzą jak powinny pielęgnować swoje ciało. SPA po trzydziestce W przypadku mężczyzn przeświadczenie, że nie musz...   ( Pozostało znaków: 4444 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186940   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku