logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
65
3
10

Listy od czytelników: Dr Mouse

List do ludzi LGBT

Dodano: 22.10.2010, Aktualizacja: 22.10.2010

Panią Barbarę poznaliśmy wiosną na krakowskiej debacie "Etyka i homoseksualność - perspektywa emancypacyjna". Ma 49 lat, męża, dzieci. I wiarę w to, że Kościół katolicki może się zmienić. Na Marszu Równości w Krakowie niosła z koleżanką wielki transparent "Miłość i wierność zawsze te same", na EuroPride - "Polak katolik też bywa"

Panią Barbarę poznaliśmy wiosną na krakowskiej debacie "Etyka i homoseksualność - perspektywa emancypacyjna". Ma 49 lat, męża, dzieci. I wiarę w to, że Kościół katolicki może się zmienić. Na Marszu Równości w Krakowie niosła z koleżanką wielki transparent "Miłość i wierność zawsze te same", na EuroPride - "Polak katolik też bywa". Swoimi poglądami i pomysłami chce podzielić się ze społecznością LGBT. Witajcie! Jestem kobietą, rocznik 1961. Używam pseudonimu dr Mouse. Mam męża i troje dzieci, tak więc można mnie zaliczyć do ludzi heteroseksualnych (chociaż przyznaję się do fragmentów dwóch liter ze skrótu LGBT). Z zawodu jestem lekarzem medycyny. Jestem osobą wierzącą i należę do Kościoła katolickiego (Kk) z własnego głębokiego przekonania. Około dwa lata temu przemyślał...   ( Pozostało znaków: 3376 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186934   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Listy od czytelników: Dr Mouse Kraków, Marsz Równości, fot. R. Oliwa
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku