logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.03.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
18
1
7

Star Trek XXI wieku

Dlaczego warto dać porwać się Discovery?

Dodano: 14.11.2017, Aktualizacja: 14.11.2017

Za nami pierwsza połowa pierwszego sezonu pierwszego od kilkunastu lat serialu w uniwersum Star Treka. Ale tych "pierwsze" będzie w przypadku "Discovery" więcej - w serialu dostaliśmy także pierwszy gejowski romans w historii Star Treka. Spróbujemy Was przekonać, że warto dać mu szansę.

Ludzie dzielą się na takich, którzy akceptują pizzę z ananasem lub nie, smarują pieczywo masłem przed nałożeniem miodu lub nie oraz oczywiście na tych, którzy kochają Star Wars, albo Star Treka. I oczywiście uważają, że wszystko co nowe jest profanacją. Z fanami jakiejś opcji jest często też tak, że ciężko im dogodzić i nie dopuszczają do siebie myśli, by... poeksperymentować. Dlatego jednak spróbujemy Was dziś przekonać do dania szansy nowemu serialowi CBS.Twórcą Star Treka był Gene Roddenbery, pierwszy odcinek zadebiutował w amerykańskiej telewizji w 1966 roku. To fantastyczna opowieść o świecie po III wojnie światowej, w którym powstaje coś na kształt naszej Unii Europejskiej - tylko w kosmosie. Załoga statku Enterprise przemierza go, eksploruje, poznaje nowe rasy i kultury. Od lat 60. powstało sześć seriali telewizyjnych, kilkanaście filmów i niezliczona liczba innych, nawiązujących do uniwersum...   ( Pozostało znaków: 3873 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 200385   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Star Trek XXI wieku Fot. za: facebook.com/StarTrekNetflix
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku