logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
25.02.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
28
0
1

Harry Styles kocha wszystkich

Sojusznik LGBT na 100 procent?

Dodano: 09.11.2017, Aktualizacja: 10.11.2017

Harry Styles nie przestaje nas zadziwiać - po raz kolejny wystąpił z tęczową flagą podczas swojego koncertu. Powiedział wiele ciepłych słów, które podsumował: "Jesteś czarny, biały, homo, hetero, trans... Wszystkich Was kocham". Czyżby wyrósł nam największy sprzymierzeniec 2017 roku?

To żadna nowość, Harry Styles często występuję z tęczową flagą na scenie. Nie wstydzi się tego, wręcz jest dumny. Świadomie działa na korzyść społeczności LGBT. I deklaruje bycie sojusznikiem na 100%. 

Jego fani, zainspirowani swoim idolem, sami zaczęli przynosić tęczowe flagi na koncerty. Podczas niedzielnego koncertu w Sztokholmie skierował do nich parę słów: "Kocham każdego z Was. Bez względu, jaki masz kolor skóry, czy jesteś homo czy hetero, czy trans, kocham każdego z Was". 


W zeszłym miesiącu podczas koncertu w Waszyngtonie, Harry wyjął flagę społeczności transpłciowej. 


Podczas kwietniowego wywiadu dla francuskiej telewizji został zapytany o równość. Piosenkarz odpowiedział, że jest dla niego ona bardziej kwestią fundamentalną, aniżeli polityczną. Podczas wywiadu Harry powiedział, że kluczowa dla niego jest akceptacja każdego dokładnie takim, jakim jest naprawdę. Na pytanie dziennikarza o orientację seksualną, artysta uniknął odpowiedzi - "Wydaje mi się, że nie muszę się przed nikim z tego tłumaczyć". Wcześniej poparł Miley Cyrus w jej deklaracji o panseksualności. 

Jego najnowszy singiel, "Kiwi", jest trzecim z płyty "Harry Styles":Wiele plotkowano o homoseksualnym związku w zespole "One Direction". Większość źródeł wskazywała na relację między Harrym a Louisem Tomlinsonem. Liam Payne powiedział, że te pogłoski go irytowały. 

Harry po raz pierwszy dał przykład swojego wsparcia dla społeczności LGBT w 2014 roku, wspierając Michaela Sama, koszykarza, który się ujawnił. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
s.nabokov (17) Płońsk 15.11.2017 1:25
Moje serce wręcz boli z miłości do Harry'ego, mam świetnego idola.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Harry Styles kocha wszystkich Fot. Twitter za: https://twitter.com/Mr_Tom24
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku