logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
7
6
18

Był przeciwny związkom partnerskim - może opuścić partię

Co z posłem Grylasem?

Dodano: 08.10.2017, Aktualizacja: 08.10.2017

Do Nowoczesnej trafił przez przypadek - sąsiad wysłał jego CV a o związkach partnerskich jest w stanie rozmawiać jedynie w odniesieniu do par heteroseksualnych. Wg nieoficjalnych informacji poseł Gryglas najpóźniej we wtorek opuści partię Ryszarda Petru. Cieszyć się czy nie? Jeśli Grylas opuści Nowoczesną, to trafi do…

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (18)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
milioogo92 (25) Kraków 11.10.2017 14:01
już opuścił partię .N teraz tylko czekać aż PiSiory sobie go zwerbują
Michał   dodane przez Facebooka 09.10.2017 17:10
Won do PiSu
Jan   dodane przez Facebooka 09.10.2017 14:32
Skupić się na zminimalizowaniu wyniku PiSu w każdych kolejnych wyborach. Zajmowanie się drobiazgami na łajbie którą banda kretynów dziurawi wrzeszcząc że teraz to dopiero szybciej popłyniemy nie prowadzi do niczego.
Przemek   dodane przez Facebooka 09.10.2017 12:52
spadaj!
BoyPol (?) 09.10.2017 9:35
Niech spieprza na szczaw.
Rafaello   dodane przez Facebooka 09.10.2017 5:42
Won
don_diego44 (52) Tychy 09.10.2017 2:03
Pan Gryglas ,poza panem Rabiejem ,to chyba jedyna osoba w Nowoczesnej ,która wypowiada się rzeczowo. Ciekawe ,że we wtorek ma być wyrzucony a wczoraj w imieniu Nowoczesnej dyskutował w TVP.
Łukasz   dodane przez Facebooka 09.10.2017 1:22
skończyłem czytać na "sąsiad wysłał jego CV". dobry żart ilustrujący .Nowośmieszną, partie która powstała znikąd. ot, ktoś wysłał CV.
Adrian   dodane przez Facebooka 09.10.2017 1:16
Wydaje mi się, że poseł Gryglas pójdzie pewnie do Polski Razem Jarosława Gowina bo zarówno w kwestiach obyczajowych jak i ekonomicznych Gowin i Gryglas to ta sama polityczna rodzina... Nawet jak jeśli Gryglas opuści z partii lub zostanie z niej wykluczony .N i tak nie odzyska jakiejkolwiek wiarygodności i bowiem ją już dawno straciła. Wydaje mi się, że sporo osób o takich zaściankowatych upodobaniach jak ten pan poseł tam siedzi, część z nich nawet się z tym nie kryje, wyraża się nieżyczliwie o kobietach, mniejszościach seksualnych i uchodźczynianiach i uchodźcach robiąc to najczęściej na Facebooku lub na Twitterze a nawet w świecie realnym, zaś liderki i liderzy .N wcale na to nie reagują i nie chcą się nimi zająć... To, że w tej partii jest część osób, którzy opowiadają się za pełną równością małżeńską, pełnym dostępem do legalnej i bezpiecznej aborcji, rozdziałem państwa i kościoła i delegalizacją ruchów skrajnie prawicowych, faszyzujących i nacjonalistycznych to wcale nie oznacza, że .N oficjalnie ma takie stanowisko i zapraszanie takich zabetonowanych ludzi jak Gryglas czy szef szczecińskiej .N do swych szeregów idelogicznie nie odróżnia samej partii od PO, PiS-u, PSL, Kukiza, Korwina, ONR-u i MW... Jak ja jestem już potwornie zmęczony tymi wszystkimi konserwami niezależnie od partii jaką oni reprezentują i mam już ich serdecznie dość, bowiem konserwatywni bigoci zaniżają drastycznie poziom debaty politycznej w Polsce, naprawdę nie mają żadnych innych problemów i nie mają nic innego do roboty oprócz kłamania, obsesyjnego zainteresowania seksem i życiem prywatnym innych, wchodzeniem pod kołdrę cudzym ludziom, narzucania w sposób natarczywy "jedynego słusznego światopoglądu" i oczywiście obrażaniem, wyzywaniem, zniesławianiu i obrzydzaniu życia wszystkim, którym konserwatywne upodobania i styl życia nie odpowiadają i odbierają je jako przejaw opresji, inkwizycji, zniewolenia i ograniczania godności ludzkiej...