logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.03.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
6
3

Milo Yiannopoulos wziął ślub

Czy to kolejna prowokacja celebryty?

Dodano: 05.10.2017, Aktualizacja: 05.10.2017

Wszystko wskazuje na to, że prawicowy celebryta i ujawniony gej, Milo Yiannopoulos, wziął ślub z innym mężczyzną w ubiegłą sobotę na Hawajach. Po ciętej i dojadłej krytyce wszystkich, którym nie spodobało się, że skłamał, że jego dom na Miami został zniszczony przez huragan Irma, teraz z rozmachem bierze ślub, ukrywa ukochanego i... o wszystkim raportuje w mediach społecznościowych. Takie heca.

Prowokator Milo, który ma odwagę nazywać Trumpa zdrobniale „Daddy” – a poza tym uważa, że jest on najbardziej progejowskim prezydentem w historii Stanów Zjednoczonych – tym razem uderzył w inny ton. Bardziej romantyczny. Podobno wyszedł za mąż. 

Ale czy to prawda? Tak wynika ze zdjęcia, które opublikował na Instagramie:

Milo znany jest z prowokacji i manipulacji. Tym razem umieścił zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Amerykańskie media wieszczą, że wszystko działo się w Four Seasons Resort Hualalai Na Hawajach. Wiadomo, że tajemniczy wybranek ma na imię John i jest "ślepy z miłości". 

ZOBACZ TEŻ Milo Yiannopoulos obiektem ataków? Gejowski ulubieniec Trumpa znów w opałach

Yiannopoulos powiedział dla "The New York Timesa": "Lubię czarnoskórych mężczyzn jako kochanków, białych jako pracowników, a dziewczyny jako towarzyszki do picia". Słowa dotrzymał. 

Nie tak dawno Milo ogłosił, że jego dom na Miami został zniszczony przez huragan Irma, co okazało się kłamstwem. Na wiadomość o jego ślubie, internauci nie kryli dezaprobaty i słów krytyki. W odpowiedzi Milo nazwał osoby transpłciowe "chorymi psychicznie", bo na zdjęciu nie rozpoznają garnituru od Gucciego. 

Milo Yiannapolous to celebryta, który stał się sławny dzięki swojej nagonce na aktorkę Leslie Jones. Twitter zablokował mu dożywotnio konto. We wspomnianym wcześniej wykładzie bez ogródek przechodzi od tematu farbowania włosów do obrażania osób transseksualnych, pozbawiania ich prawa walki w ramach ruchu LGBT. Przestrzega jednocześnie przed epidemią poprawności politycznej, która może wyrządzić więcej szkód niż dobra. Czego efektem jest współczesna kultura i społeczeństwa, które moralnie kuleją.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
vraios (25) Rzeszów 06.10.2017 21:47
x-D
shingao (31) Szczecin 06.10.2017 16:36
To chyba jakaś odmiana syndromy sztokholmskiego. Jak by bardzo Korwin nie obrażał kobiet, to zawsze znajdzie się spora grupka fanek, która z chęcią rozłoży przed nim nogi. Podobnie z Milo i jego Murzynami.
vraios (25) Rzeszów 06.10.2017 16:27
To ukochany troll, którego poziom i inteligencja przewyższa poziom redakcji queer o 1000 poziomów.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Milo Yiannopoulos wziął ślub Fot. Instagram: https://www.instagram.com/milo.yiannopoulos/
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku