logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
26.04.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
137
3
7

Zakochałam się w pani od wuefu

Babę zesłał Bóg: szkolna miłość

Dodano: 07.09.2017, Aktualizacja: 08.09.2017

Nie pamiętam jej imienia, nie pamiętam jej nazwiska, ani tego, na jakich zajęciach pojawiła się w naszej klasie. Pamiętam jednak burzę grubych, rudych loków, po których można było rozpoznać ją już z daleka. To było pierwsze tak silne doznanie. Jakiś magnes, który ciągnął mnie - uczennicę trzeciej klasy podstawówki – do młodej praktykantki.

- Anna Krystowczyk -Tak, spadają kasztany i dla niektórych nic się już nie wydarzy, bo przecież miłość to ponoć na wiosnę. Ewentualnie latem, kiedy wszystko rwie się do wyznawania uczuć. Dla wielu rozpoczął się jednak nowy rok szkolny i prócz wspaniałych reform, które zafundował rząd, to także czas na nowe uniesienia miłosne. Dlatego ten właśnie czas przywodzi mi zawsze na myśl miłe wspomnienie pierwszego, niewinnego zauroczenia, poczucia duchowej bliskości z osobą, która jednocześnie była dla mnie nieosiągalna. To, co dostrzegam jednak po latach, i co obecnie jest dla mnie istotniejsze, to podwójne pomijanie istoty tego ty...   ( Pozostało znaków: 2664 )
Anna Krystowczyk Autor: Anna Krystowczyk Miłośniczka starych filmów, jazzu i fotografii Poznański nabytek z polski wschodniej. Miłośniczka starych filmów i dobrych książek. Współautorka vloga "Book raczy wiedzieć".

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 200041   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku